List/Grid

Tag Archives: Anxhela Martini

Anxhela Martini refuzon te puth Arian Canin (Video)

Anxhela Martini refuzon te puth Arian Canin (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker] 153 total views, no views today

153 total views, no views today

Anxhela Martini nuk provokon me qëllim

Anxhela Martini nuk provokon me qëllim

Bukuroshja Anxhela Martini, super e shikuar dhe tepër e komentuar gjatë këtyre muajve, ka pohuar se nuk provokon me qëllim, por profesioni e shtyn ta bëjë këtë. Kjo është modelja… Lexo më gjërësisht.. »

173 total views, 1 views today

Anxhela Martini serish me nje kalendar seksi

Anxhela Martini serish me nje kalendar seksi

Ish-miss Shqipëria dhe njëra nga modelet më të njohura, jo vetëm në botën shqiptare, por edhe jashtë saj, Angela Martini, po përgatitet për një kalendar shumë ‘hot’. Ajo këto ditë… Lexo më gjërësisht.. »

733 total views, 1 views today

Për Anxhela Martinin nuk ka dimër!

Për Anxhela Martinin nuk ka dimër!

Jeta e supermodeleve gjithmonë është nëpër pasarela dhe studio të fotografëve. Për disa që punojnë gjithmonë, nuk ka dimër dhe nuk bën ftohtë. Këtë rast dhe fat e ka edhe… Lexo më gjërësisht.. »

287 total views, no views today

Anxhela Martini shijon jetën e Parisit

Anxhela Martini shijon jetën e Parisit

Modelja e famshme shqiptare, Angela Martini është në Paris për punë e qejf. Në këto ditë të ngrohta vjeshte, Martini ka bërë këtë pozë të veçantë. “Po e shijoj diellin… Lexo më gjërësisht.. »

669 total views, 1 views today

Anxhela Martini, përsëri topless

Anxhela Martini, përsëri topless

Modelja Shkodrane, Anxhela Martini po vazhdon me sukses karrierën e saj në SHBA. Dhe, për të ecur pak më shpejt, ca fotografi si kjo nuk prishin punë. Ajo ka postuar… Lexo më gjërësisht.. »

217 total views, no views today

Bikini me markën Anxhela Martini

Bikini me markën Anxhela Martini

Anxhela Martini është duke punuar në lansimin e një linje të re për bikini e cila do të mbajë emrin e saj. Modelja shqiptare, e cila vepron në Shtetet e… Lexo më gjërësisht.. »

221 total views, 2 views today

Anxhela Martini përjashtohet nga agjencia e modës “Elite”

Anxhela Martini përjashtohet nga agjencia e modës “Elite”

Hetuesit amerikanë janë duke hetuar nëse një person i fiksuar pas super modeles shqiptare, Anxhela Martini ka furnizuar mediat rozë me informacione të pavërteta rreth lidhjes së saj me reperin… Lexo më gjërësisht.. »

310 total views, no views today

Anxhela Martini, më e kërkuara gjatë verës në Google.ch

Anxhela Martini, më e kërkuara gjatë verës në Google.ch

Zviceranët gjatë verës e kanë vizituar më shumti në Google modelen shqiptare, Anxhela Martini. Sipas Blickamabend, shqiptarja e Cyrihut, e shpërngulur së fundi në SHBA, ka lënë pas në radhitje… Lexo më gjërësisht.. »

371 total views, 1 views today

Rita Ora e dashuruar me Bruno Mars

Rita Ora e dashuruar me Bruno Mars

Pas thashethemeve për një histori dashurie mes Anxhela Martinit dhe Craig David, një tjetër shqiptare bëhet pjesë e showbiz-it me një histori të ngjashme. Quhet Rita Ora, është fenomeni shqiptar… Lexo më gjërësisht.. »

259 total views, no views today