Lajme

Bikini me markën Anxhela Martini

Anxhela Martini është duke punuar në lansimin e një linje të re për bikini e cila do të mbajë emrin e saj.

Modelja shqiptare, e cila vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ka publikuar disa fotografi gjatë momentit të përgatitjes së reklamës për bikinit. Fotot janë provokative dhe të rrezikshme për ata që kanë zemër ‘të dobët’.

Për reklamën në fjalë Anxhela raportohet se ka pozuar në katin e 14-të një hoteli luksoz.

Tags
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close
Close