VIP

Anxhela Martini, përsëri topless

Modelja Shkodrane, Anxhela Martini po vazhdon me sukses karrierën e saj në SHBA. Dhe, për të ecur pak më shpejt, ca fotografi si kjo nuk prishin punë.

Ajo ka postuar edhe një foto të saj topless, në kuadër të setit të ri të fotografive që ka realizuar.

Anxhela e përfaqësoi Shqipërinë në Miss Universe 2010 dhe mbeti në SHBA për të vazhduar karrierën.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close