s Anxhela Martini nuk provokon me qëllim | www.Zemra.Org

Anxhela Martini nuk provokon me qëllim

Bukuroshja Anxhela Martini, super e shikuar dhe tepër e komentuar gjatë këtyre muajve, ka pohuar se nuk provokon me qëllim, por profesioni e shtyn ta bëjë këtë.

Kjo është modelja e famshme, Anxhela Martini, e cila thotë se provokimet e saj nuk janë me qëllim, pasi nuk i pëlqen të provokojë, por profesioni e bën të tillë, shkruan “Kosova Sot”.

Martini ka pohuar se nuk do t’i kishte pëlqyer kurrë aksidenti që i ka ndodhur me zbulimin e intimitetit të saj poshtë fustanit. Ajo ka pohuar se e pengojnë pak a shumë thashethemet, por nuk u kushton shumë rëndësi atyre dhe se tash është mësuar me to.

Modelja seksi ka zbuluar se kur ishte e vogël kishte pasur dëshirë të ishte djalë, madje dhe shumë çapkën.


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.