VIP

Anxhela Martini nuk provokon me qëllim

Bukuroshja Anxhela Martini, super e shikuar dhe tepër e komentuar gjatë këtyre muajve, ka pohuar se nuk provokon me qëllim, por profesioni e shtyn ta bëjë këtë.

Kjo është modelja e famshme, Anxhela Martini, e cila thotë se provokimet e saj nuk janë me qëllim, pasi nuk i pëlqen të provokojë, por profesioni e bën të tillë, shkruan “Kosova Sot”.

Martini ka pohuar se nuk do t’i kishte pëlqyer kurrë aksidenti që i ka ndodhur me zbulimin e intimitetit të saj poshtë fustanit. Ajo ka pohuar se e pengojnë pak a shumë thashethemet, por nuk u kushton shumë rëndësi atyre dhe se tash është mësuar me to.

Modelja seksi ka zbuluar se kur ishte e vogël kishte pasur dëshirë të ishte djalë, madje dhe shumë çapkën.

zemraorg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button