s Anxhela Martini serish me nje kalendar seksi | www.Zemra.Org

Anxhela Martini serish me nje kalendar seksi

Ish-miss Shqipëria dhe njëra nga modelet më të njohura, jo vetëm në botën shqiptare, por edhe jashtë saj, Angela Martini, po përgatitet për një kalendar shumë ‘hot’.

Ajo këto ditë i ka realizuar disa foto me bikine në natyrë, nën aparatin e fotografit të njohur Fadil Berisha, foto të cilat janë realizuar në Tiranë.

Mësuam se do të jetë një kalendar më shumë për të treguar si duken bikinet e saj, po pse jo edhe për t’i shitur ato edhe në Shqipëri.

Besoj se nëse shitet ky kalendar, pakkush do të mund të rezistojë pa e blerë atë, sidomos meshkujt?


Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Zemra.org

Tags: , , , ,

Komenti juaj:

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!

*
*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.