Komshiu im i uritur per seks

Unë jam një grua 35 vjeqare e martuar që 6 vite. 2 vitet e para kemi jetuar së bashku me familjen e burrit ndersa që 4 vite jetojmë vetëm me burrin në banesën e re. Sipër neve jetonin disa student e punëtor me qera të cilët ishin kryesisht nga vende jasht Prishtinës. Njëri nga ata qysh ditën e parë kur u takuam ne ashensor mi nguli sytë duke ma skanuar tërë trupin nga koka deri te kembët dhe duke lepirë buzët e veta, dhe kjo ndodhte cdo herë që më takone. Me këto gjëste ma beri me dije që po e qmendëte trupi im I formësuar mire pasi qe ateher kisha 2 vite martesë dhe ende nuk kisha lindur femijen. Edhe pse nganjeherë me ikte mendja dhe e paramendoja kojshiun tim 28 vjeqar mbi trupin tim duke me shqyer te tëren por unë e injoroja sepse isha rehat me burrin tim si ne shtrat ashtu edhe marrdheniet tjera me nje fjale deri ateher kishim një jetë të lumtur bashkëshortore. Por një ditë ndodhi ajo që nuk e prisja kurrë nga burri im… Ai eshte biznismen dhe ka nje firme private, si menagjer I firmës ai normal që ka kontakte me njerëz te ndryshëm per pune biznesi dhe njëra forme e kontaktit që ai e praktikon është me internet, saktesishtë me “Skype”.
Një natë teksa po bëhej gati që të shkonte ne nje takim urgjent kishte harruar Skype-n hapur dhe kur mua mu desh te hyja ne Msn te flisja me familjen time, duke tentuar ta mbyllja Skype-n pasi qe kurre nuk I fusja hundet ne bisedat e tije… rastesishte ne Skype e lexova shprehjen “Ok zemër, nesër atje m’ki…” dhe kjo me beri kurioz qe ta lexoja tërë biseden. Cka të lexoja… burri im kishte biseduar me nje sekretaresh të një partneri te tije në Shkup. Nga biseda e kuptova që ai njihet me të që një kohë te gjate dhe me e keqja kuptova së ata dy po ndanin edhe qastet intime së bashku gati qdo herë që burri im udhetonte ne Shkup. Kisha humbur e tëra, nuk dija se qka të beja… lloj lloj mendimesh me vinin ne kokë, nuk e besoja se si burri im mund të bënte seks me nje femer tjetër kur I kishte të gjitha tek unë.
Nga te gjitha gjërat që më shkuan ndermend se si mund ti hakmerrësha per këtë tradhëti më shumë mendja me shkonte që ta tradhetoja edhe unë dhe këtë e vendosa.
Kur ai u kthye ne banesë ma vonë unë po bëja se nuk po dija asgjë dhe po sillesha me të krejt normalishtë. Sapo u ul ne divan per të parë TV më tha, “zemër si duket edhe nesër do të duhet ta thërrasesh Norën (motren time) që të vijë te flej këtu sepse mua edhe nesër do me duhet te shkoj ne Shkup per punë biznesi dhe do të më duhet flej atje nesër”. Kjo nuk ishte hera e parë që ai kalonte natën jashtë shtepise kur kishte takime “te rendsishme” biznesi dhe unë kur ai nuk është këtu ose shkoj flej tek prinderit e mijë ose e thërras motren time Noren që te flej me mua. Nora është 24 vjeqare dhe ka një lidhje me një djalë nga Prishtina dhe per kete gje e di vetem unë ngase është shume e lidhur me mua dhe mi tregon te gjitha. Unë tanime po planifikoja se si ta kurdisja punen që ta beja atë që po me sillej nëper koke, të beja seks me kojshiun tim të uritur për pidhin tim. E mora ne telefon Norën dhe I thash tregoji mamit dhe babit se nesër do vish te flesh tek une sepse jam vetem, gjithashtu ja bëra me dije se mund të linte ndonje takim me bukuroshin e sajë.
Te nesermën gjith ditën po endesha neper dhomë duke menduar nese duhet apo jo ta bëjë këtë gjë, por inati per tradhetin e tijë nga njera anë dhe nga ana tjetër deshira ime per ta provuar karin e uritur te komshiut me bërën që të vendos me lehtë. Kur u bë ora 5:20 po veshtroja nga dritarja te shihja kur komshiu im te vinte nga puna që te dilja ne koridor dhe ta ftoja qe ne mbrëmje te vinte tek unë ne banesë, dhe kështu ndodhi.
Une kisha dal ne koridor kinse po e pastroja deren e hymjes dhe po veshtroja në mos mund te me shihte ndokush tjeter, kur ai u ngjit afer derës sime unë ia kisha kthyer bythet dhe po bëja sikur po pastroja pragun. Ai u cmend nga ajo pamje dhe meniher filloi te lepihej… kur u afrua afer une u qova ne kembe dhe e pershendeta, -tung kojshi, aa je lodh hiq? Ai sikur nuk e priti kete nga une nje kohe mbeti I shtangur dhe menzi ma kthej… -Jo jo kojshike, ti a je lodh? Atëherë pa ia kthyer fare pergjigjen meniher I thash, -Kojshi nëse don sonte mbas ores 11 mundësh me ardh te unë në banesë, ta qet kojshikja një kafe se jam vetëm. Kur ai I degjoi këto fjale vetëm sa nuk I rat ë fikt nga gezimi, nuk po besonte se po I degjonte këto fjalë nga goja ime. Duke belbëzuar me tha, -Po kojshike mezi po pres me ardh me ta pi ni kafe. –Ok I thash, ik tani dhe të lutëm mos I trego askujt, ama hiq askujt. –Jo mos ta ndin hiq kojshike. –me tha ai dhe fluturoi shkalleve pasi qe e kuptoi fare mire se per qfarë në të vërtetë po e thirrja. Kah ora 8 ne mbremje në banesë erdhi Nora dhe asaj I thash ta thirrte të dashurin kah ora 10 qe të vinte ta merrte dhe te shkonin ne nje motel te kalonin naten se bashku. Nores nuk I tregova gje per planin tim dike I thene se kete po e beja vetëm për të dhe se unë një nate mund të fleja vetëm pa problem. Nora u gezua shume nga kjo surprizë e imja ngase ajo I kishtë mundesit shumë te kufizuara nga familja dhe nuk mund te takohej me te dashurin kur te donte ajo.
Në ora 10 pasi e përcolla Noren fillova ta përgadis vendin per ta pritur kojshiun tim. Bera nje dush dhe I vesha te brendshmet e mija provokuese që mi theksonin shum mire format e cicave dhe te bytheve, ndërsa sipër vesha nje fustan të shtëpisë I cili ështe paksa I hapur tek pjesa e gjoksit.
Në ora 11 fiks ra zilja dhe kur e hapa derën komshiu meniher u fut brenda pa pritur qe ta ftoj unë duke u drojtur mos po e degjonte a po e shihte dikush para derës sime. Edhe ai ishte pastruar, ishte rruar dhe parfumosur jasht mase… Une pasi e mbylla derën mire me qels, e drejtova kojshiun per ne dhomen e ndejes duke I thene ulu lëshoje TV derisa kojshikja ta qet kafen ty. Ai u ul mirepo nuk e kishte mendjen tek TV dhe ne qdo second po shikonte nga une sepse si dukej akoma nuk po besonte se kjo po ndodhte vertet. Une shkova ne kuzhine qe ishte e hapur dhe shihej nga vendi ku ishte ulur kojshiu, dhe po beja gati per te qitur kafen, kur e ktheva koken pas kojshiu tani me haptas po lepinte buzet duke veshtruar bythet e mija, e ne ate moment duge buzqeshur I thash, -qka ki oo kojshi, qka je ka kshyr ashtu? Dhe ne ate moment u ula per te marr diqka qe me ra ne toke duke ia kthyer edhe me mire bythet atij dhe per nje moment kojshiu me kapi per bythesh sikur nje dem I terbuar sa qe me trembi shume, – Ahhh kojshike bre, m’kallen bythet e tua, qdo nat enderr po I shoh dhe po lagem kur I paraftyroj. Në ate moment gjithqka u be e hapur dhe une si me gjysem zeri I thash, -Ja ku I ke kojshi, sonte jan tuat… këto fjale e ndezen ate dhe kur u ktheva perpara e pash ne sy e mu duk se edhe syt filluan ti rrjedhnin sperme nga gezimi. Në atë moment ma shterngoj edhe me shum per bythesh sa qe me dukej se donte ti shkulte nga vendi. Meniher me puthi dhe ma shtini gjuhen deri ne fyt sa desh ma nail frymen. –I eksituar me kapi me qoi lart me te dy duart dhe me tha lere kafen e hajde knaqemi niher. Ne ate moment une u qlirova totalisht duke ju bindur urdherave te tije.
Meniher me vendosi ne divan dhe u gjuajt mbi mua duke me perkdhelur dhe lepire ne qdo pjese te trupit tim, ndersa une fillova ta ferkoj Karin e tije I cili ishte fryq aq shum. Pas 10 minutash puthjesh e perkdheljesh, me qoi ne kembe dhe ma deshi fustanin nga posht lart, dhe kur I pa te brendshmet e mija vetem sa nuk u derdh nga eksitimi, u lakuriqua dhe vet dhe mu gjuajt edhe nje here duke me kafshuar ne qdo pjesë të trupit, kjo gje me eksitoj aq shume sa që më as nuk me shkonte mendja tek burri, e as nese kojshiu mund te me lente ndonje shenje dhembesh ne trup, u bera edhe une si e qmendur dhe u vendosa siper tije duke e kafshuar neper gjoks, neper bark deri sa arrita tek kari I tij I cili tani me vetem kishte filluar te lagej ne maje, menjeher e futa ne goje dhe fillova ta thith si e qmendur, vetem u llotullova pak dhe e vendosa pidhin afer fytyreës së tijë. Ai vetem e largoi pak vijen e brekeve dhe meniher e rrasi gjuhen ne pidhin tim te ndezur tashme, e thithte aq mire sa qe nga kenaqesia shpesh e harroja karin e tije. Pas 15 minutash ne poziten 69 nderruam pozicjon dhe duke mi hequr breket me pyeti nese jam me mbrojtje, sepse deshironte qe te provonte gjithqka me mua. –Po zemer jam me mbrojtje bej qka te duash, mbushma pidhin… Kjo e kalli krejt, dhe menjeher mu gjuajt permi duke ferkuar se pari Karin e tije neper buzet e trasha te pidhit tim te lagur, ndersa me njeren dore me ferkonte gjinjet. –Ooo fute ma shpejt zemer se u kalla, -e luta une! -Duro pak zemer, une kam duru qe 3-4 muaj, kam vujt per ket moment, dhe akoma pa e kryer fjalen ma futi menjeher te terin duke me shkaktuar njefar dhimbje te vogel e cila pas disa pompimeve te shpejta u zhduk dhe u kthye ne knaqesi te papare… –
-Ohhhh ashtu zemer ashuuu, knaqma pidhin, knaqe kojshiken… bertisja nga knaqesia e ai vetem po me pomponte pa nderpre gjithnje duke e shpejtuar ritmin deri sa erdhi ne kulm, duke bertitur me tha, -t’musha kojshike, ta musha pidhin… -Mushe kojshi, musheeee. –keto ishin fjalet e mija gjatë momentit te shkarkimit te sperms se tije ne pidhin tim I cili perjetoi orgazem ne kontaktin e pare me spermen e tije te nxehte. Ne kete moment te dyve na u turbullua pamja, ai u shtri anash meje dhe une u shtriva mbi të duke e puthur leht dhe duke I peshperitur ne vesh se me kishte kënaqur kari I tijë dhe se po ta dinte qysh moti do bëja seks me te, e ai me tha se kishte ber seks me femra më të reja se vet por asnjeher nuk e kishte provuar me nje grua të martuar dhe asnjeher nuk kishte bërë seks pa kondom e as që bëhej fjalë që të kishte mbushur pidhin e ndonjërës me spermen e tijë e kjo per te me bente mua të veqantë. E pyeta nëse masturbonte ndonjëherë duke me menduar mua… -Po zemër sa herë që te takoja në koridor nuk mundja te rrija I qetë pa I mshu me dore tu e menu trupin tend, bythet e tua. –me tha ai. Dhe keshtu teksa po I peshperisnim njeri tjetrit ne vesh dhe po putheshim leht kur ktheva koken pash se kari I tije prap ishte ngritur si ne fillim I gatshem te shqyente qdo gje qe I dilte perpara, e kjo pamje disi me eksitoj edhe mua. Menjeher shkova ne banjo dhe e pastrova pidhin nga sperma e kojshiut dhe kur u ktheva ai po me priste me padurim. Iu afrova e kapa per kari dhe e trehoqa drejt dhomes time te gjumit, doja t’ia jepja kënaqësinë që te me qinte ne shtratin e madh qe deri në aë qast e kisha ndar vetem me burrin. Sapo e shtriva aty meniher ja afrova pidhin ne fytyre dhe Karin e tije fillova ta lepija si e qmendur deri sa te dy u bem totalisht gati per aksionin e ri. Tani ishte rradha ime qe të tregoja aftësitë e mija ne seks. Ai po qendronte I shtrir ne shpinë ndersa une kalërova duke u ngulur e tëra në karin e tijë dhe fillova te ngulësha e të shkulesha në fillim më ngadal por gjithnje duke shpejtuar ritmin, nderkoh qe po ngulesha në Karin e tijë gjithnjë po pëshpërisja fjalë seksi duke I thene, -ta hengsha karin zemer, qima pidhin, mbushma pidhin, ejt. Ai her pas here mbyllte sytë nga kënaqësia ndersa duart I kishte vendosur her ne cicat e mija e her ne belin tim duke me ndihmuar keshtu te mbaja ritmin e pompimit, ndonjehere ngulesha e tera ne kar dhe ndalesha me pas filloja të perdridhesha ne kar sikur te ishte I ngjitur per pidhin tim e une te mundohesha te shkulesha, e kjo gje e kalli krejt kojshiun I cili me nuk po duronte dhe me shkuli furishem nga kari I tije dhe me ktheu nga mbrapa duke mi shtrydhur fort kukat, dhe duke me treguar se sa here e kishte imagjinuar kete pozite. Tani ai filloi te me qinte nga mbrapa dhe teksa po me qinte me kishte ngulitur thonjet e tij ne bythet e mija te medha sa qe me dhkaktonte edhe dhembje, e ndonje here me kapte per flokesh nga mbrapa duke me terhequr aq shume sa me afronte tek fytyra e tije dhe me kafshonte veshin dhe qafen, kjo gje me kalli krejt dhe nuk munda te permbahesha nga kënaqësia, dhe u derdha per së dyti herë ndersa ai akoma po vazhdonte pompimin nga mbrapa sikur nuk dinte te ngihej me kete pozitë. –Ahhh kojshike me knaqe bre, ma knaqe Karin, ti hangsha bythet krejt –peshperiste kojshiu, ndersa une tashme isha bërë si pulë duke pritur goditjet e ashpra të karit te tije qe si duket po ma dermonte brendesine e pidhit tim te qullur… Kojshiu nuk dinte te lodhej, ndersha mua filluan te me dridheshin kembet nga seksi I gjatë. Ai filloi qe herë pas here ta nxirrte nga pidhi dhe e ferkonte mes lugines se bytheve te mija te medha, pastaj prap e fuste brenda, e pasi e beri disa here keshtu ne fund e futi brenda dhe e shpejtoj ritmin e pompimit ndrsa mua me nuk po me mbanin kembet dhe u shtriva e tera ne shtrat por ai pa e hequr fare Karin nga pidhi im u shtri mbi mua ashtu nga mbrapa dhe akoma po me pomvonte dhithne e me shpesh, deri se me peshperiti ne vesh, -Zemer do te derdhem, ku deshiron te derdhem?, – Ne pidh prap te lutem, mbushma prap loqka jeme se e kishe si mjalt, mushma pidhin loqk, I thash une nga kenaqesia dhe nga gëzimi. Dhe teksa po gjemonte si ndonje dem I terbuar me mbushi prap me spermen e tije te nxehte e cila edhe ksaj here me beri te derdhesha edhe une… dhe ashtu mbeti I shtrir mbi mua pa e hequr fare karin nga pidhi im. Ndenjem nje kohë ashtu të shtrir duke mos folur asgje, më pas shkuam te benim dush se bashku ku duke e ferkuar njeri tjetrin u eksituam prap dhe ashtu edhe aty e beme nje. Pastaj e luta komshiun qe të ikte nga banesa ime sepse ndihesha e dermuar nga seksi I tije, por edhe shume me e kenaqur se me burrin tim.
Ai me luti disa herë që të flinte tek une duke me thënë se qysh para mengjesit do te ikte, por nuk mund të rrezikoja me shume, dhe duke e lutur qe këte gje tas mbante secret dhe te mos tentonte më te vinte tek une per seks ngase mund të me shkaktonte problem me burrin për të cilin I thash se e doja shumë dhe se po ta zbulonte ai se e kam tradhetuar do te na vriste të dyve…
Dhe kështu paksa I merzitur duke me puthur edhe dy-tri here deri ted era e hymjes me tha, -Kojshike faleminderit shume, këtë nuk do ta harroj kurrë, kjo ishte nata me e bukur e jetës sime. Dhe kështu e percolla kojshiun tim të uritur per seks, me të cilin kjo kishte qenë hera e parë dhe e fundit pasi që më nuk mund të rrezikoja edhe pse jam e bindur se burri im kurr nuk do tem und të me kënaq ashtu.

Tags: , , , , ,

Publikoni komentin tuaj!

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet. Ne te kundert, nuk do te publikohen. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org.!
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

3 Responses

 1. mos dhasht zoti em marr ksi nuse

 2. NJOFIM ME NJE ZONJE NE CHAT— SI PERFUNDOJ E TERA

  rastesisht e njoftova nje zonjush shqiptare ne chat, kalun nja dy vite dhe folshim vetem me emra anonym, nuk njiheshim fare as ajo me mue as un per at, por sa her u takojshim ne at chat kishim simpati ne nikat ton dhe folshim ne privat,
  nje dit e luta si per gjak qe tma ep nr e tel ose msn , qe te njoftohemi pak ma shum ,, me tha jo sban se une jam e martune, ket ma tregoj per her tepar, dhe kam edhe femij, i thash mua sme pengon kjo pun , me tha lema ti nr, tend nese due te therras une, ok pa u menduar shum ja lash nr tim,,
  kaloj nje koh e gjat valla nja dy muaj me than, as nuk thirri a s nuk e takojsha ne chat, ja nisa me harrue shpejt sepse kurr se kisha pa me sy tmi,, nje dit veq kur mbani telefoni,,,,cccrrrrrrrr,, pa numer,, eu e kapa ,, hallo, nje her u hesht, une prap hallo, tani u pergjegj tha hej une jam moza ne at nikun e chatit qe e kishte, u gzova pa mas kishte ze shum seksi nejse ja nisem me fol valla nja nje or rrafsh, e pyta a ka mundesi sante ne mbremje te shifemi ne kamera, tha po mas mes nate se burri tani flen , ok mas mes nate ja bana nje sms ma kthej me add, pa prit u futa ne msn, besoni isha pak nervoz se kush pom del ne kam, ok e bana zemren guri dhe e lshova kameren, hej shka me pa me syyy ,, femer e pa par ishte vesh aq provokative se veq kari mu kish ba dru, folem pak dhe u pam, mos te harroj, me tha se edhe ti pom pelqen shum,
  te nesmern smu zike veni van pa nejt nje her me ta, dhe kshtu e thirrsha ne tel dhe i shkrujsha sms per çdo ore, me premtoj se shpejt do te rrina mos u ban merak, ok ok i thash,, Tash fillon historia ,,,, mas nja dy dite pom ban teli ,, cccrrrrrr, hallo, nje za burri me tha a je ti i Urituri, i thash po vet une jam, kush je ti, tha une jam burri i mozes, euuuuuu me ju than te drejten u qetsova dhe ja mbylla tel, thirrke koh pas kohe por une se kapsha telin, shka me ba thash ta thirri mozen a din gja apo asht nakush tjeter po ban shaka, ,, as ajo sma kapke tel, u shqetsova shum , besoni,, mas nja nje ore pom vjen nje sms nga burri i saj,!!! Me kishte shkruar, ( pse spo kap telefoni zotri,, sante ka ora 19 ne mbramje ta qoj grun ne shtepi dhe pash zoten banja pidhin llastyk, se une tana i die,, mos u shqetso fare per ket pun,) nejse sja ktheva sms fare, vetem u mendojsha se si me ra ne kontakt me mozen, kurr se harroj isha po at dit ne pun ka ora 15 mas dite ishte shum nxet pom thirr moza dhe po qeshet ne telefon, e pyta se a din gja per ket pun se burri yt pom thir ne te,, ajo vetem keshke hahahahaha pa nderpre, dikur u ba serioze dhe me tha , po jam ne dijeni aij asht burri im dhe sante sikur te ka than aij ne ora 19 vi te ti, sdisha shka me ba hiq ,, vendosa dhe i thash ok hajde, e kreva pune i bleva do pije freskuse pak me alkohol, shkova ne shpi u pastrova u bana xix,, dhe vetem pritasha ne dritare kur po vjen, rrafsh ne ora 19..6 min veq kur erdh ajo makin dhe u ndal para baneses sime une isha ne dritare, dhe e hapa i thash hajde moza mir se erdhe,, ishte vesh aq provokative , ja hapa deren prej baneses dhe dola ne koridor me prit, i ndegjoja shtikllat e saj se si bajshin rrak rrak tuj u ngjit shkallve, erdhi te un mu afrue, ishte hera par qe u njoftum life,, ma japi doren dhe ma shtrengoj koxha fort, un i thash paske fuqi sa nje burr,, ajo ishte aq e pergaditne qe tma heke stresin , dhe ma kthej akoma se ki pervue ti fuqin time ,, u ulem ne dhom te dites e hapem nje shampanije dhe fillum te pim,, une rrisha ulun, por ajo vetem ne kemb bajke poza e kishte vesh nje miniq shum te holl krejt tangat ju dukshin dhe nalt gati krejt lakuriq ishte, mos te harroj sms mvishin nga burri i saj dhe me pyste se a ja ki shti hala karim mozes,, un si tregoja se pom shkrun burri yt fare, nejse pa u ba nja as dy mu ka afrue e hypi kamen e djatht ne karrig ku isha ul une dhe me tha tlutna hekmi tangat ,, ishte met veret femer e bukur seksi trupin si peshk i kishte mbath do sandalle me shtikull dhe fara si heke,, ok ja rrasa durt dhe ja heka tangat, tangat e saj i ju mora er nje her dhe i futa ne goj , ajo desh si nu k u kall,,, me tha tregoma dhomen e fjetjes, isha nxe edhe une edhe su lodhsha ma as per burr te saj, shkum ne dhom , me shtriri ne krevat me deshi siper dhe filloj te me puthte ne gjoks ne bark, mu mshkojshin flokt have,, kadal kadal erdh te kari kur e ka shti doren ne kar tha sikur me pa lyp, mat mir skisha mujt me gjet, kjo asht masa ime, une karin e kam 18cm, ja nisi e po e lpin e thithke si cucllen mi heki pantollanat dhe ja nisi po mi lpin gishtat e kams mu mu kish ba dru smujasha me durue, me tha prit pak, shkoj ne dhom te dites e mur at far shampanjen dhe erdhi, ja nisi po ma lag karin me shampanje por besoni guhen e kish pozicjonue ne bir te bythes sime dhe as nje pik se lejke me hup,, nejse ja kam nis edhe une me ja lpi pidhin ashtu me shampanje, dikur mershim pozita 69 etjera dikur me tha shtima se u kalla ishte edhe pak e dehur ja kam qit kamt ne kra dhe ti kam hi shqip vip e vip e vip,, kukatke oh shkaj bana vetit por mir je ka ma ban qim shpirt rreni botht une kaj her i mshojasha shuplak vipp dikur e kam kthye dogi style ti dul pidhi l seksi tja kam rras mir edhe nja dy minuta , me tha qitma do shampanije ne bir te bothes dhe lagma, kur ta lagsh qim ne both, kjo mu me pelqej shum, ja kam rras ne both, oh sa lezet smujasha mu durue dhe erdha gati te eorgasmusi e pyta si shpejt ku me ta derdh ajo u ngit ne gjunje dhe mi afroj buzt te kari, dhe ja derdha ter spermen ne goj e ne buz, por at dit kisha shum sperm sdi pse, jo si zakonisht,, nejse u ba ora 3 i nats u qim edhe disa her , tha tash duna te shkoj ne shtepi se burri me pret me pa durim te me pyt se si te ka qi jarani, dhe ateher edhe aij me qin nje her, ok shkoj ne shpi , por nuk mbaroj me kaq,
  te nesmer me thirren ne dark ne shtepin e tyre , u mendova shka me ba sdisha te vendosja ,,,, por ata kamgulen dhe me binden te shkoja,,, mozen e njesha por mvike disi pak keq prej burrit saj dhe aij e dinte se ja kam qi grun, nejse shkova, kur shkova i rash ziles ding dand, prita pak veq kur asht dal burri saj, une jeta pa koment, tha hajde mir se erdhe se se moza tka livdu se ishe specjalist i pidhit, u qesha pak dhe hina mren hym ne dhom te pritjes aty ishte moza me femij u pershendetem dhe u ulem e po bisedojna , u njoftova edhe me burr te saj, hangrem dark pishim ver te kuqe dikur femija shun ne gjum, ka ora 23 poj thot burri hej moza bana pak muhabet, une se kuptova , kishe asht kaj thot naj kafe a naj san, ata folshin me shifra, veq u ngrit moza i heki te epertat dhe erdhi te une ja nisi mem puth, burri vetem shiqonte dhe me thojke lshou si me kan veq ju vetun, euuu u njersa u bana uij edhe tja kam nis me ja thith cicat edhe une , aij veq e ferkojke karin , dikur pa prit jem qu jena hi ne dhom te fjetjes e kishin ba shum romantike me drita te kuqe, edhe jena desh te tret lakuriq, une ja lpisha pidhin mozes ajo ja thithke bkarin burrit vet dhe metvertet kem zgat nja nje or tuj u thith, dikur une ja kam shti per mas karin ajo ja thithke karin e burrit dhe çmoza çdo dhet minuta u derdhke e piskatke nejse mas nje kohe ja kam derdh une ne both oh sa mir asht kan , por kari smu ulke dhe prap ja rrasa karin vip e vip e vip ,dikur pom thot burri saj hej lshoma edhe mue pak nje her,, aij u shtrie ne krevet moza i hypi ju ngul ne kar dhe botht i kish ka une , mas nje kohe te shkurter moza me nje za te shtjerrt me tha shtima ne bir te boths se po kam qej dy kara menjeher, une mezi spritsha ja kam lag pak dhe kadal ja kam shti kryt e ka dal dal deri ne qyk, ajo vetem bertitke ohh mknaqt qimni ju jini burrat e mi ju due dyve njet derdhmani kut doni e ksi sene te nxeta , mas nje kohe une edhe burri ram ntakort tja derdhi dyt me nje her ne buz, dhe keshtu ndodhi jena ngrit na dy ne kam ajo ne gjunje mes nesh dhe her e thithke nje kar her tjetrin her naj lpike bolet keshtu qe kur neve na erdh orgazmusi e hupem kontrollenn e rrokem per flok per cica me gjith forc e shterngojshim, keshtu qe ja bam krejt ftyren me derrcc , keshtu shkum ne dush te tret u pastrum dulem e pim edhe kaj got, dhe prep shkum ne dhom te fjetjes, dhe besoni keshtu vadhdoj deri ne mengjes seksi, edhe burri i saj ishte i madh dhe i zhvilluar si une kurse moza ishte 1,67cm e madhe dhe pshojke vetem 57 kg, keshtu se fshtir e kish mu ballafaque me dy mashqi si dema, keshtu te nesermen ajo tan diten nuk asht qu nga shtrati, keshtu vadhdon edhe sot ky sex ne mes nesh u knaqem, ju pershendes

 3. hmmm … duket diqka si imagjinate e autorit , sme besohet… nejse sido qe te jete tregim i mire qenka

Komenti juaj: