List/Grid

Dashuria Subscribe to Dashuria

Shoqeria e vajzave ne AlbaChat

Shoqeria e vajzave ne AlbaChat

ZaNa –Fr:  Sot me erdhen ne mendje  shume kujtimet dhe caste te bukura qe i kalova me juve  #vajza .Nje gje e di qe koha me juve nuk ishte  vetem… Read more »

Poezi per shoqerin e AlbaChat

Poezi per shoqerin e AlbaChat

Koha shkon dhe vitet nuk ndalen Kur je ne mesin e nje shoqeri te mire Ditet shkojne shpejt dhe si vren se si shkuan. Kur jam me ju reflektoj Lumturi… Read more »

Per Miqesine

Per Miqesine

Po mundohna me shpreh  qka jam tu ndje… Kjo nate shume e shkurt, I kujtoj ditet dhe netet qe kaualm se bashku “ Athu”, ku kem me mbet..!  A kem… Read more »

12 këshilla të mahnitshme seksi nga vende të ndryshme të botës

12 këshilla të mahnitshme seksi nga vende të ndryshme të botës

Cosmopolitan ka anketuar 18 redaktorët ndërkombëtarë për lëvizjet më të mira të seksit dhe trendet e çifteve nga e tërë bota. Tash, cila është shenja ndërkombëtare për “është koha për… Read more »

Dashuria ka 5 faza, por shumica ngecin tek e treta

Dashuria ka 5 faza, por shumica ngecin tek e treta

“Ajo/ajo nuk ishte për mua”, duket se është fraza që përdoret më shpesh nga dikush që është ndarë nga i dashuri/e dashura. Ndoshta edhe ne ia kemi thënë vetes këtë… Read more »

Dua seks, por burri po më refuzon!

Dua seks, por burri po më refuzon!

Në janar i bëj 31 vjet, por të gjithë më thonë se jam më e re. Jam e martuar tash e pesë vjet dhe deri në këta muajt e fundit… Read more »

9 pozicionet që i bëjnë të çmendura femrat

9 pozicionet që i bëjnë të çmendura femrat

Njëlloj siç mund ta mbyllësh drekën pa ngrënë një ëmbëlsirë në fund, po kështu mundtesh edhe të bësh seks pa pasur orgazmë. Sigurisht, shumica e grave kanë stimulimin klitoral, si… Read more »

Si të bëheni seksi “kauboje”

Si të bëheni seksi “kauboje”

Lexo mënyrat me të cilat mund të bëhesh më atraktive në këtë pozë seksi. Për fillim, a pajtohemi të gjithë që poza e seksit në të cilën vajza ulet mbi… Read more »

Do të tronditeni: Ja sa përqind e femrave masturbojnë rregullisht

Do të tronditeni: Ja sa përqind e femrave masturbojnë rregullisht

Kur bëhet fjalë për masturbimin vëmendja është e madhe. Kjo është një temë interesantë që ngjall shumë kureshtje. Dëshironi të mësoni se sa dhe si si vetëkënaqen femrat, si edhe… Read more »

Kërcënimi i nipit: Bëj seks me mua, ose do t’i them xhaxhait…

Kërcënimi i nipit: Bëj seks me mua, ose do t’i them xhaxhait…

Nipi i burrit zbulon nëpërmjet një videoje intime që nusja e xhaxhait të tij e tradhtonte atë. Nipi nuk zgjedh t’i tregojë xhaxhait dhe i kërkon diçka në këmbim gruas:… Read more »