s Tregime Erotike | Tregime Dashurie | Tregime Seksi | Tregime Te Pista | Tregime Seksuale || Tregime te Nxehta | Tregime +18 - www.Zemra.Org
List/Grid

Tregime Erotike Subscribe to Tregime Erotike

MJEKU I MREKULLUESHËM

MJEKU I MREKULLUESHËM

Dua të tregoj dicka shumë personale dhe shumë tëvërtetë,ngjarje që më ka ndodhur dhe më ka lënë mbresa shumë të mëdha knaqësie të papërshkruar dhe të pa imagjinuar më parë… Read more »

Dashuri me kunaten

Dashuri me kunaten

Jam nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur…Un jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem… Read more »

Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë

Jam në hall, e dua të fejuarin edhe pse e tradhëtoj me komshiun çdo natë

Një histori e pazakontë vjen nga Britania e Madhe ku një femër 31 vjecare ka treguar për prestigjiozen The Sun, se edhe pse e do të fejuarin e saj 32… Read more »

Tregime Erotike – Kam fjetur me vëllain e burrit

Tregime Erotike – Kam fjetur me vëllain e burrit

Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime është e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj këtë… Read more »

Tregime Erotike – Ishte ditlindja jote

Tregime Erotike – Ishte ditlindja jote

Pasi e festuam ne nje ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita…..kam nje dhurat te bukur per te te dhuruar dua te vish me mua… Read more »

Tregime Erotike – Shthurje te nxehta vere

Tregime Erotike – Shthurje te nxehta vere

Katia ishte duke bèrè dush kur pa qè bashkeshorti i saj hyri ne banjo . – Eja ! i tha ajo pa u menduar sé tepèrmi . Pa thene asgje… Read more »

Tregime Erotike – Caste dashurie (tregim)

Tregime Erotike – Caste dashurie (tregim)

Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte. Kishte bere gjithfare sakrificash per te arritur ate moment sublim, aq shume te enderruar,… Read more »

Tregime Erotike – Me kishte munguar

Tregime Erotike – Me kishte munguar

Ishin vetem pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant, Qendronim ulur ti flisje, se q’me erdhi dhe te putha. Sa shume ti… Read more »

Tregime Erotike – Ne te dy

Tregime Erotike – Ne te dy

Ishte ditelindja jotePas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem’mbulonte… Read more »

Tregime Erotike – E tradhtova burrin “në pleqëri”

Tregime Erotike – E tradhtova burrin “në pleqëri”

Bëra 20 vjet martesë, dhe e tërë kjo kohë më shkoi duke përcjellë burrin në rrugëtim dhe duke e pritur se kurë po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma… Read more »