Tregime Erotike – E tradhtova burrin “në pleqëri”

I Love Money 2Bëra 20 vjet martesë, dhe e tërë kjo kohë më shkoi duke përcjellë burrin në rrugëtim dhe duke e pritur se kurë po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma gërditi edhe jetën. Si për sherr, kur unë isha e nxehtë dhe më nevojitej burri, ai ishte në rrugëtim me kamionin e tij autobot. Kur mua nuk ma kojke hiq, ama bash hiq, burri më vinte në shtëpi, edhe atë krejt duart e nxira, ndonjëherë edhe fytyrën, se për rrobat as që mos të flasë. Gjithnjë kishte probleme me një kamion të vjetër dhe, sikur ai të ishte mekanik dhe jo shofer.
Kurrë nuk më shkonte mendja të flladitesha me ndonjë mashkull tjetër, pavarësisht se sa isha e kallur. Gjithnjë gjeja ndonjë punë nëpër shtëpi, sa për ta harlisur mendjen.
Pas luftës, burri sikur vonohej më shumë në rrugëtimet e tij dhe gjithnjë e më pak vinte në shtëpi i nxirë katran. Ndonjëherë më shkonte mendja, nëse ai po drejton kamion, apo ndonjë veturë luksoze! Ditë pas dite e javë pas jave, dyshimi në besnikërinë e tij ndaj meje shtohej, e bashkë me të edhe dashuria ndaj tij zbehej.
Një ditë, derisa ai ishte në rrugëtim, unë i futa rrobat e zhyllosura të tij në koritë, sepse atëkohë nuk kisha makinë rrobash. Duke ia kontrolluar xhepat, jo pse jam idiote, por është rregull që t’i kontrollosh xhepat, para se ti fusësh rrobat në ujë, sepse më ka ndodhur njëherë që ia kam “larë” 1000 dinarë të asaj kohe. Në xhep ia gjeta një kondom… Mbeta gojëhapur, por nuk e prisha disponimin. Vetëm mendoja se si të veprojë, kur ai të kthehej.
Herët në mëngjes, burri i botës u kthye në shtëpi. Për çudi, ishte i pastër dhe kishte një dozë parfumi. Ndoshta hunda e tij ishte mësuar me atë aromë dhe nuk e ndjente, por unë e nuhata menjëherë, bile e kuptova se ai parfum ishte i femrave dhe nuk ishte nga ato që kishim ne në tualet. Edhe pse isha e zgjuar, nuk bëja fare zë, për të parë nëse do të më ngacmonte. Burri i botës u fut me kujdes në shtrat që mos të më trazoj gjumin dhe menjëherë ia krisi gjumit. I shkreti ishte i rraskapitur fare. Herëve tjera kur vinte, më zgjonte ngadalë, duke mi futur këmbët mes këmbëve të mia dhe bënim dashuri të mrekullueshme, sepse edhe ashtu mua më pëlqen dashuria në mëngjes. Sapo u thellua në gjumë, unë u ngrita dhe ia nuhata edhe më shumë rrobat, ku u vërtetova se përmbajnë parfum femrash.
Në drekë u zgjua “zotnia” dhe më kërkonte një kafe. Ia solla si përherë, por bashkë me kafenë edhe kondomin.
– Ja, merre këtë se për pak sa nuk e kam futur në ujë – i thash, paksa me qortim.
– Nuk është e mundur… Nuk e di, nuk e di se nga ky nalet në xhepat e mi! – u shpreh si me habi, por që fytyra i humbi fare.
– Nuk kërkova sqarime se nga ky nalet në xhepin tënd, por vetëm të tregova se e shpëtova nga uji. Tjera here, kujdes xhepat ë!? – i flisja sikur të isha një damë e vërtetë. Në fakt unë edhe jam e tillë, por pse fati ka dashur që të martohesha herët dhe të jetoja gjithnjë në krah të burrit, unë nuk kam faj.
Ditët në vazhdim hetoja se ai sillej më ndryshe. Sikur e ndiente një barrë të rëndë mbi supe. Por unë, as që ia zeja në gojë këtë ngjarje. Thjeshtë, sillesha sikur nuk ka ndodhur asgjë. Por, gjatë gjithë kohës u vërtetova se ai po ma luante lojën!
Nga kjo ditë, fillova të mendoja edhe për nevojat dhe kënaqësitë e mia, pavarësisht nëse kjo do të ndodhte me të apo me ndonjë mashkull tjetër. Fundja, kisha shumë oferta, por që asnjëherë nuk e kam “ngrënë”. Menjëherë mendja më ka shkuar tek një djalosh, i cili ishte 20 vjet më i ri se unë, por që shpeshherë i lëpinte buzët kur takoheshim në tregun e perimeve, apo në shitore.
– Do ta provoj me të! – i thash vetvetes.
Edhe pse nuk kisha gjë për të blerë, një ditë u vesha top fare dhe dola në treg. Sikur të më kishte përcjellë frajeri, u gjend afër meje, që në kontaktin e parë që bëra me shitësit.
– Jam në banesë, krejt vetëm sonte. Po ti? – më tha si hajdut djaloshi që shumë kohë më vardisej.
– Tung Luan, çka po bën? – ia ktheva, sikur të mos e kisha dëgjuar se çka më tha.
– Unë veç këtë desha të të them, sepse ika ta kryej një punë. Të presë në banesë, sapo të bie terri – tha shkurt frajeri dhe u largua.
Nuk e kuptoja pse ky djalosh i ri më ishte lyer pikërisht mua, kur e di se ka shumë femra të gjeneratës së vet. Megjithatë, nëpër kokë më silleshin lloj-lloj mendimesh. Ishte vështirë ta luftoja dëshirën që pikërisht me të të shtrihesha në shtrat, ndërkohë që fakti i besnikërisë ndaj burrit plotë 20 vjet, më frenonte fuqishëm. Mendoja, nëse kaq kohë nuk i kam hyrë kësaj loje, s’po i hyj fare.
Megjithatë, dëshira sikur mbizotëronte. U ktheva në shtëpi dhe fillova edhe më tej të ballafaqohesha me ofertën që më ishte fare pranë. Në mbrëmje, rreth orës 22:00, u përvodha dhe shkova te djaloshi im që vërtetë e dëshiroja, por mosha e tij e re, pothuajse djali im, dhe fakti që kurrë skam qenë me mashkull të huaj, më kishte penguar të takohesha.
Sapo i jam afruar derës, ajo u hap. Ai më kishte pritur krejt kohën në derë.
O zot… sapo e ka mbyllë derën, më ka rrëmbyer aq fortë, sa që u ndjeva e ligshtë në duart e tij.
– Zonja ime e ëndrrave… a e din se çdo natë të imagjinoja në shtratin tim? A je e vetëdijshme se sa herë i kam mëshuar me dorë, duke menduar në ty – fliste si i humbur Luani, duke më mbështjellë me duart e njoma dhe të fuqishme, tamam si një luan i vërtetë.
– Ja ku më ke… të shoh se çka do bësh tani – ia ktheva duke belbëzuar.
Më rrëmbeu fuqishëm dhe më dërgoi në dhomën e fjetjes së prindërve të tij, sigurisht për ta shfrytëzuar shtratin e tyre komod për këtë punë. Me shpejtësi filloi të mi heq rrobat, pa demonstruar ndonjë paralojë, apo romantizëm. I hoqi edhe rrobat e veta shpejtë e shpejtë dhe mu fut mes këmbëve. Unë nuk ndërmerrja asgjë. Thjeshtë, isha e shtangur dhe ende ballafaqohesha me mendimet, nëse po bëj “punë” të mirë.
Përderisa mendoja unë, ai ma palosi në vendin e duhur “rroçkën” e tij goxha të madhe dhe të njomë.
– Ahhhhh… O zot sa i shijshëm që je… Ashtu zemër… – fillova të gjëmoja, duke harruar në gjithçka tjetër, për t’iu dhënë kënaqësisë momentale.
– Dridhu zonja ime, dridhu… shijo mashkullin e vërtetë… Ti meriton më shumë kënaqësi – më thoshte Luani, gjithnjë duke i shpejtuar ritmet e tij pompuese.
U bëra çikërr në koçen e tij, që kisha fat ta ndieja brenda meje. Sa më shumë që gjëmoja, ai më shumë më rrëmbente, më shtrëngonte dhe e shpejtonte ritmin, sikur dëshironte të ma gjej fundin. Gjithnjë më fliste se si zonjat e kallin dhe se unë isha në shënjestrën e tij për shumë kohë. Fliste kështu dhe, si për inati që nuk ia kam dhënë deri më tash, më qinte edhe më fortë.
– Ashtu… ashtu çuni im… sa i fortë qenke – murmurisja duke qenë në trans dhe në kulmin e kënaqësisë, të cilën shoferi im për 20 vjet nuk ma kishte ofruar.
– Zonjë… kojshike… të mbusha…. të mbushaaaaaa – bërtiste, pa u hamendur nëse po e dëgjon kush.
– Lirisht… më mbushë… më mbushë… ohhhh lumja unë për ty që të kam kojshi – ishin fjalët e mia gjatë përjetimit të orgazmit të parë.
Jemi gjuajtur bashkë si të vdekur në shtrat dhe për disa minuta nuk kemi folur fare. Unë disi nuk besoja se më ndodhi kjo që më ndodhi, ndërsa ai qëndronte, sikur të ishte penduar që e kishte tradhtuar fqinjin e vet, burrin tim.
– Nuk e di pse, por femrat më të moshuara, sidomos zonjat më çmendin… Sa e sa herë i kam mëshuar me dorë, vetëm kur të imagjinoja në shtratin tim – më fliste Luani.
– Nuk je ti i pari… Një ditë, derisa isha ulur në një kafene, disa djem aty afër meje shikonin femra nga terasa dhe komentonin. Sa u çudita kur më tepër ata i dëshironin ato që ishin më të vjetra – i thash atij.
– O zonja ime… Nuk ka djalosh që të paktën një herë nuk është dashuruar në ndonjë femër më të madhe, qoftë në mësuesen, shefen apo ku ta di unë – ma ktheu Luani im.
U desh ta porosisja që kjo që ndodhi mes nesh, ta mbaj shumë sekret. Por ai djalosh vetëm më shikoi dhe filloi përsëri të më përkëdhelte, duke më thënë se pikërisht këtë e dëshiron edhe ai vet. Filloi të mi thithë ngadalë majat e cicave, pastaj edhe stomakun. Unë u ngjalla edhe njëherë nga epshi, por kësaj radhe e rrëmbeva atë dhe ia puthja gjoksin, pastaj qafën. Përsëri gjoksin dhe në një çast u gjenda tek huri i tij beqar, të cilin e rrëmbeva me dy duart dhe fillova ta përkëdhelja me buzë. Gjatë këtij akti, Luani filloi të shkrihej dhe mi futi dy duart, duke mi rrëmbyer vithet. Pastaj me ma futi kokën mes këmbëve. Ah, sa mirë dinte të më eksitoj. Gjuha e tij u bë si e gjarprit, edhe e gjatë edhe e shpejtë. Për këtë eksitim, unë nuk ia kurseja koçet, e as qyskinë e trashë. Me mjeshtëri dhe afsh e fusja deri në fyt dhe e thithja me krejt fuqinë, derisa e nxirrja nga goja. Luani çmendej nga ky veprim, por nuk më mbeste borxh. Gjithnjë e më fortë mi thithte buzët e pidhit, e që kjo më shpuri në prag të orgazmit të dytë.
– Mjaftë loçkë… mjaftë se më çmende… Eja ma trus fortë se po e lyp – i thash, sikur të isha duke qarë. Pa bërë zë, Luani më ktheu nga prapa dhe… o zot, sa forte më ka shtrënguar për vithe.
E ujdisi mirë majën dhe, qysh e kishte bërë qullë paraprakisht me gjuhë, i rrëshqiti dhe sikur dem ma trusi deri në koçe. Sa herë më kujtohet kjo skenë, më kaplojnë edhe ethet e kënaqësisë. Më ka pumpatur edhe një kohë ashtu furishëm dhe, kur e kam dëgjuar se filloi të ulërij, u përgatita që ta pranoj edhe një mbushje të fortë.
– Ahhhh zonja ime e shtrenjtë… shtrëngoi vithet se të shqeva… Uhhhhh kojshike, sa e nxehtë që je – bërtiste dhe eksplodoi për së dyti thellë në brendinë time.
Unë vetëm i dridhja kukat, duke i ndihmuar që të depërtoj sa më thellë në mua. Në atë çast edhe unë u derdha, sapo e ndjeva llavën e vullkanit të tij.
Gjithmonë e kam imagjinuar një mashkull më të ri se vet, por assesi nuk kam guxuar të marr një vendim të tillë. Kam menduar që ka mbaruar koha e dashurive të tilla për mua. Por, kësaj radhe jam bindur se kurrë nuk është vonë për dashuri, pavarësisht moshës.
Tash e kam ndërprerë me Luanin, sepse më vinte keq t’ia humbja kohën. Mendoj se ai duhet ta gjej një femër më të re dhe të martohet, se përndryshe ai nuk do të ndiente nevojë. Më thoshte se, po qe se unë pranoj të vazhdoj këtë dashuri, ai do ta vazhdonte shumë gjatë lidhjen me mua, pa i shkuar në mendje për martesë.
Kjo ndoshta është histori e turpshme, por ja që më ka ndodhur. Fundja, burri mi ka fajet. Kurrë nuk do e shlyej atë kujtim, i cili më ka ndodhur nga dashuria e Luanit ndaj “plakave” dhe dëshira ime për të përjetuar diçka të këndshme, pasi që e kuptova se burri po më tradhtonte.
Prandaj, asnjë femër apo mashkull nuk e akuzoj, nëse dëfrehen duke ndjerë dashuri reciproke. Njerëz jemi, edhe pse jemi të martuar. Mund të dashurohemi, pavarësisht që kemi dikë afër. Luani më ktheu edhe njëherë në zemër ndjenjën. Për të cilën kam menduar se ka marrë fund për mua.

Tags: , , ,

Publikoni komentin tuaj!

VEREJTJE: Te nderuar komentues! Duke mos dashur te cenojme opinionet tuaja, lutemi qe ato te mos permbajne fyerje dhe ofendime personale dhe te kene lidhje me shkrimin, apo temen per te cilen komentohet, ne te kundert, komenti nuk do te publikohet. Ju falenderojme qe na ndiqni dhe ju ftojme te vazhdoni te jeni pjese e Zemra.Org!
Subscribe to Comments RSS Feed in this post

2 Responses

  1. isha i fejuar per rreth 6 muaj qe ne moment qe pash kunaten time u fiksova keq pavaresisht qe ishte 30 vjece dhe un 24 per mua ishte mahnitese po ju a shpjegoj nje femer me gjoks 4 byth te medhaja dhe te rrumbullakta kofsh te trasha me pak fjal super seksi kishte dy femi te vegjel por qe nuk duket fare duket.pasi burri i kishte ikur jasht per disa pune kishte rreth nje muaj ju semir nje nga femijet dhe me mori ne tel ne 12 te nates per tja cuar ne spital.shkova dhe pasi ndenjem rreth 1 ore ne spital u kthyem ne shtepi. i thash te rija edhe nja dy ore se mos duhesha prap.femija u stabilizua dhe ajo erdhi te me thoshte qe mund te ikja. un bera sikur me kishte mare gjumi dhe ajo me tha qe te flija aty.filloj te regullonte disa gjera ne guzhine.kishte veshur nje pal bizhama te holla.pa sutjena dhe ai gjoks i madh dukej qart.un u cova dhe bera sikur me pihej uje. ajo u vu ne siklet dhe vuri doren para un bera sikur nuk vura re gje.i kalova afer dhe ja preka pak bythen me pjesen e jashtme te dores,ktheu koken dhe me tha kujdes. me fal i thash.shkoj te shtrihej. duhet te beja dicka. ndeza televizorin dhe e vura ne porno me pak ze te lart.pas 15 min ajo vjen e habitur un kisha nxjer karin dhe po i bija me dore.syte i vajten menjeher te kari im i trash. dha nje ulerim dhe mbylli syte dhe filloj te me bertiste. un i kerkova ndjese dhe i thash qe nuk kisha cfar ti beja hormoneve.kete here ishte shtrir per te fjetur dhe kishte veshur nje kemish nate qe me cmendi fare.me tha se do pinte uje se u termb dhe un i thash se nga cfar u tremb nga situata apo nga ajo gjeja ime dhe me tha nga te dyja.pse e pyeta kaq te madh e kam, ajo nuk foli dhe beri per te ikur po un isistova. dhe me tha mjer ajo motra ime dhe un i thash lumsi ajo po flet keshtu pa e provuar ti.ajo me tha jo re ca thua ti (me ironi). i kerkova nje god uje dhe kur vajti per ta mare i vajta nga prapa. ja mbeshteta karin e fort ne bythen e saj te bute, reagoj menjehere dhe me tha se do te bertiste po mos te largohesha. ju luta dhe nderko qe i lutesha ja futa doren ne pith, ajo ma hoqi menjehere po un e ndjeva qe ishte e lagur dhe insistova. me pak force arrita tja heq breket dhe ashtu sic isha nga mbrapa e shtriva mbi banak dhe ja futa karin e trash me forc ne pith bertiti fort ne ate moment mendova se do kerkonte ndihme por ajo po renkonte nga kari im. me tha te ndaloja dhe ti jepja pak me ngadal se nuk e duronte dot. kjo me beri me te eger dhe e shtyja aq fotr sa ajo kafshonte doren per mos tu degjuar.i thash se po me vinte te prishesha dhe ku duhet ta hidhja. me tha qe e donte te gjith brenda.u prisha. kemi ndenjur te dy gjysme ore pa folur.me pas kunata shkoj te bente nje dush.un si i pangopur qe jam vajta nga mbrapa. kur ma pa prap karin te ngritur u habit me tha se nuk donte me por un duke i lepir gjoksin ja futa prap te picka e nxehte. i thash te ma merte ne goje po tha qe nuk e kishte bere ndonjeher dhe nuk donte. e ktheva mbrapsht dhe po e pompoja fore nderkaq shikoja bythet qe tundeshin dhe vendosa tja fus ne byth qe kishte nje vryme shume te vogel. sa afrohem reagon me njehere duke me thene se nuk e kishte bere asnjeher dhe aq me teper me ate lloj kari me tha.i thash se do ta qija sezbe ne byth ate nate por ajo prap nuk deshi derisa duke e qire ne pith ja futa pak majen e karit ne bythe uleriti menjeher dhe tha se nuk mund ta perballonte. i thash se di tja fusja shume avash. cdo milimeter uleriste derisa e futa te gjith pompova per disa minuta dhe u prisha. ora ishte 5 e mengjesit dhe shkuam per te fjetur

  2. am nje djale 23 vjec dhe desha te ndaj me ju nje histori qe me ka ndodhur…Un jam i lidhur ka rreth 3 vite dhe e fejuara ime ka vetem nje moter nje vit me te madhe se une.Ajo eshte e fejuar dhe jeton me te fejuarin e saj.Un ate e kam pare gjithmone me dashuri si motra ime..dilnim shpesh bashke me te dashuren dhe kunaten..se kisha pare kurre kunaten me syrin e femres hot…ishte me te vertet shum e mire dhe seksi po kurre nuk me shkonte mendja per te…nje nate kur e lame te dilnim do shkoja ta merrja me makine kunaten…e pritem me te fejuaren ne makine sa te dilte.Kur del ajo kishte veshur nje fustan te shkurter te zi dhe ishte teper i ngushte…i kishin dale format ne menyre perfekte…wwoowww u shokova nga bukuria e saj.Erdhi me takoi dhe me puthi…gjithmone me puthte por ne at moment mu drodh trupi..Hipi ne makine dhe i doli shala pothuajse e gjitha…smu shqiten syte duke e pare…ajo u ul mbarapa dhe kur e shihja nga pasqyra e kishte shalen komplet te zbuluar..nuk ka shum gjoks por ama bythen e ka te ngritur dhe te ate nate me cmendi me ate fustan..e lashe fantazine te ndalonte aty se e dija qe ishte nje gabim..ate nate me cmendi fare kur me vinte prane…i fejuari i saj ishte nga nje rreth i shqiperise dhe kishte ikur per nje nate atje.E fejuara me kerkoi qe nese esht e mundur ta merrja motren e saj dhe ta dergoja te flinte te ajo.ok i thash un dhe e mora ne tel qe do shkoja te ajo qe ta merrja…ok mu pergjigj ajo po te pres..shkoj te shpia e saj dhe trokas njeher por nuk ma hapi njeri deren dhe e hapa vete se nuk ishte e kycur..u futa brenda dhe po e therrisja kur papritmas degjoj zhurmen e dushit..mu ngjall nje epsh ne trupin tim dhe sreagova nje moment..po e prisja ne dhomen e ndenjes..papritur u hap dera dhe u shtanga kur mu shfaq para syve me nje peshqir te shkurter fare duke therritur emrin tim se e kishte kuptuar qe mund te kisha ardhur…ooo zot cfar trupi qe kishte…eshte cik e shkurter po bytha i dilte pothuajse fare..eshte bjonde me floke te drejta dhe shum te bukura…ne ato momente ktheva koken menjane dhe i thash po laheshe..po me tha i hodha nje uje trupit…se ke bezdi besoj me tha…un me vete cfar bezdie…me eksitoi trupi i saj aq i bukur dhe i lagur..kur papritmas u fut ne dhome dhe e la deren cik te hapur..nuk e di nese e beri me qellim apo jo por di qe ne momentin qe hoqi peshqirin un pashe trupin e saj pa asgje veshur…bytha i dilte me e bukur se ce kisha imagjinuar ate nate kur dolem…kishte nje gjoks aq te lezetshem..uuffffff me cmendi…me vete thash cpo bej se eshte kunata ime..nuk durova dhe u ngrita…i thash cpo ben kshu se me cmende…ajo buzeqeshi e me tha me fal se paskam harruar te mbyll deren…epo mbylle se gjith kete bukuri qe ke ti i bie te te ha fare…hajde provoje ma ktheu gjoja me shaka…te vij i thash…ajo qeshte …se cpo bente po lyhej me krem…ajo bertiti hajde ne je burre…e hapa deren dhe cte shoh…ufffff pidhi i saj i rruar dhe shalet e mbushura me eksituan sa ska…ishte ndjesia me e mire ne bote…ndoshta fakti qe ishte kunata…kisha qire edhe femra te tjera por kete ndjesi kurre se kisha perjetuar..ajo beri gjoja sikur sdonte dhe bertiti uaaaa ti me verte u fute mo…un buzeqesha dhe i thash qe smunda te duroj dot me…ajo qeshi dhe me tha qe smund te behej ajo gje sepse diheshin arsyet…i thash qe skam ndermend te dal nga ketu pa te shijuar bythet…qe ate nate qe u eksitova nga ai fustan qe kishte veshur ajo filloi te bente ca gjeste qe me ngriten mendje…me ngjitej shpesh…kerceu nje kenge duke ma mbeshtetur bythen te kari…nejse…sic isha aty e mbertheva dhe ajo me shtyu duke buzeqeshur…me pyeste gjith kohes se cdo bente me motren e saj…lere ate i thash vetem sonte se sdo ndodhe me i thash…vetem njeher se me ka hipur keq te te qi..i thash troc ju betohem…ajo donte me shum se un…sepse me pas me tha qe kishte nja 2 muaj qe sbente seks me te fejuarin se jo ishin zene jo ai ne pune se cme thoshte…e shtriva dhe fillova ta puthja si i marre…ishte si nje enderr sepse po beja seks me kunaten…ajo u eksitua sa ska me…me kapi karin dhe me shtrengonte nga bythet duke me kerkuar me cdo kusht tja lepija ate pidhin e rruar dhe te sapolare…ja lepija cicat dhe per ta cmendur e ktheva mbarapa dhe ja futa gjith epsh llapen nga bytha e deri te pidhi…per pak mendova se u cmend nga te bertiturat qe bente….me lepij bertiste me te madhe…me lepij me teper….un po cmendesha per vete nga bythet e saj…i kisha per here te pare perballe pa mbathe…ja lepija ja thithja deri sa e bera gjith shenja…ajo vetem bertiste si e marre…u sull drejt karit tim sikur skishte pare kurre kar me sy dhe desh e futi deri ne stomak…ma thithte fort deri sa me prishi…ueeeeee skisha pare kurre te prishesha ashtu…ju prisha ne goje…filloi te ma lepinte pas 5 minutash prap duke me thene kete kar te madh do e fusesh ne pish tani…mu ngrit kari perseri dhe e shtriva ne krevat…ja futa karin…dhe fillova ti bej nje te qire ..po jo te qire…me kapi nje epsh dhe doja ta palloja fort si nje kafshe…e verteta esht qe ajo u cmend nga e qira…vetem bertiste si e marre…me qi me thoshte…e ktheva mbrapa dhe fillova ta qij ashtu sic e kisha enderruar me kohe…bythet e saj perplaseshin ne trupin tim dhe benin pllaq plluq pllaq plluq…oh cfare bythe qe kishte…me cmendi…butesia e bytheve te saj perplasej ne karin tim…deri sa me erdhi te prishem pas 45 minutave seks pa pushim…e nxora karin dhe ju derdha mu siper bytheve…uuuufffffffff cfar kenaqesie ndjeva…doja ta qija gjith naten vetem se kisha hallin e te dashures qe po e priste motren e saj…ajo buzeqeshi dhe me tha cfar fati paska patur motra ime…un ju pergjigja qe eshte hera e pare qe qi me kaq epsh te cmendur nje femer…kurr skisha bere ashtu seksi me pare…u bera si kafshe…ajo u ngrit qe te lahej dhe shkova pas saj ne tualet…ajo hapi dushin dhe u fut ashtu e zhveshur te lante trupin…ju futa edhe un ne dush e spo permbaheshim dot…e shtriva aty dhe poshte ujit te nxehte qe rridhe filluam te benin perseri seks…filluam te palloheshim…ajo bertiste si e marre po me qi kuanti…mua kjo gje me eksitonte me teper…me nxiste ta shkerdheja aq fort saqe degjoheshin pllaqaritjet e trupave tane perjashta…e ngrita ne kembe dhe ktheva nga mbrapa…ju luta tja fusja ne bythe por nuk donte…ju luta aq shum dhe i thash qe ishte hera e fundit qe po e bejme…deri sa ju mbush mendja…mu shfaq parajsa para syve…po fusja karin ne bythen qe kisha enderruar…ne bythen e kunates time…ja futa avash avash…deri sa te hapej tamam…bertiti dhe mu duk sikur do qante nga dhimbja..por papritur fillova te degjoj nga fjale qe po i pelqente me shum tani sepse po ndjente dhembjet…filloi te bertiste dhe tju them te drejten as 15 min skam qendruar dot nga vrima e ngushte e anusit ju prisha brenda ne bythe…ohhhh cfar kenaqesie …ohhhh kurre se harroj…kurreeee…mbaruam u veshem dhe dolem…tani sillemi si zakonisht…sepse ju betuam njeri tjetrit qe nuk do bejme me kurre asgje…un jam i dashuruar me te fejuaren time dhe jetoj i lumutr me te …por ate nate me mundi pasioni per kuanten.

Komenti juaj: