s Shqiperia | Lajme nga Shqiperia | Kronika e Zeze ne Shqiperi - www.Zemra.Org
List/Grid

Shqiperia Subscribe to Shqiperia

I shkoi në lokalin ku punonte me disa miq të saj, shqiptari rreh gruan australiane

I shkoi në lokalin ku punonte me disa miq të saj, shqiptari rreh gruan australiane

Një bashkëshort i dhunshëm i ka shpëtuar burgut, edhe pse ka dhunuar të shoqen e tij australiane.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, ndërsa vendimi i Gjykatës është dhënë me 10 nëntor të këtij viti, shkruan “Panorama”.

RRUGET E TRANSPORTIT TE DROGES NGA SHQIPERIA DHE MODUS OPERANDI I TRAFIKANTEVE TE DROGES

RRUGET E TRANSPORTIT TE DROGES NGA SHQIPERIA DHE MODUS OPERANDI I TRAFIKANTEVE TE DROGES

RRUGET E TRANSPORTIT TE DROGES NGA SHQIPERIA DHE MODUS OPERANDI I TRAFIKANTEVE TE DROGES Maksim Ferra ? Drejtori Ekzekutiv i Unionit “Stop Krimit” me seli kombetare Tirane ? Shqiperi &… Read more »

Njihuni me Laurimin, kamarieri që përloti të gjithë me gjestin e tij ndaj një klienti të veçantë

Njihuni me Laurimin, kamarieri që përloti të gjithë me gjestin e tij ndaj një klienti të veçantë

Të quhesh njeri i madh, i vlerësuar dhe i dashur nga të gjithë nuk mjafton një pozitë, por një gjest, një veprim apo një fjalë që do të mbahet mend… Read more »

Ja si duket pa uniformë, policja më e bukur shqiptare! (Foto)

Ja si duket pa uniformë, policja më e bukur shqiptare! (Foto)

Anisa Zani është një ndër femrat më të bukura në Shqipëri, në radhët e policisë. 23-vjeçarja nga Gjirokastra ka një përvojë pune katërvjeçare në Policinë e Shtetit dhe tash ka… Read more »

TIRANA si ne FILMA…Ndiqej nga policia për armë e drogë BMW përplas makinën e Shqiponjave

TIRANA si ne FILMA…Ndiqej nga policia për armë e drogë BMW përplas makinën e Shqiponjave

Nje automjet tip BMW X6 me targe 888 ka goditur nje automjet te policis se forcave ”Shqiponja dhe ida nga makina te tjera,teksa ndiqej nga uniformat blu ne nje aksion… Read more »

U shit 400 euro: Viktima mbron tutorët, kam një fëmijë në Bullgari

U shit 400 euro: Viktima mbron tutorët, kam një fëmijë në Bullgari

Vjollca Shkëmbi, nga fshati Pojan i rrethit të Korçës ka hedhur poshtë akuzat e policisë së qytetit juglindor se është rrëmbyer dhe është shitur disa herë në Maqedoni për 400… Read more »

Ja femra që ruan Edi Ramën

Ja femra që ruan Edi Ramën

Kavajë, konflikti me ish-bashkëshortin, ja si i shpëtoi vrasjes

Kavajë, konflikti me ish-bashkëshortin, ja si i shpëtoi vrasjes

Rreth orës 16.00 të datës 19 korrikut 2015, shërbimet e policisë gjyqësorë të Komisariatit të Policisë Kavajë, kanë marre informacion se ne vendin e quajtur plazhi i Golemit të rrethit… Read more »

Vlorë, mbytet në det fëmija 6-vjeçar

Vlorë, mbytet në det fëmija 6-vjeçar

Sezoni veror ka shënuar edhe viktimën e parë në ujrat e Adriatikut. Një fëmijë 6-vjeçar me inicialet A.L ka qënë i shoqëruar nga halla e tij duke bërë plazh dhe… Read more »

Tension i madh në Lezhë: Zbarkon RENEA, zv.ambasadori amerikan braktis qytetin!

Tension i madh në Lezhë: Zbarkon RENEA, zv.ambasadori amerikan braktis qytetin!

Bashkia e Lezhës mendohet të jetë një prej zonave më të nxehta nga 61 bashkitë,pasi jo vetëm prej ngjarjes së mbremshme ku është qëlluar pranë makinës së deputetes Monika Kryemadhi… Read more »