s Basketball | NBA Lajme | Lajme nga Basketbolli - www.Zemra.Org
List/Grid

Basketboll Subscribe to Basketboll

Fenomeni i basketbollit, është i gjatë vetëm 137 cm (Video)

Fenomeni i basketbollit, është i gjatë vetëm 137 cm (Video)

Julian Newman është vetëm 11 vjeçar, por luan si të ishte një djalë shumë më i madh se ai në skuadrën e shkollës së tij. Fakti që është 35-40 centimetra… Read more »

NBA: Heat u përgjigjen Thunder

NBA: Heat u përgjigjen Thunder

LeBron James dhe Dwyane Wade kanë treguar se nuk janë të harxhuar, duke e udhëhequr Miami Heat drejt fitores 100-96 ndaj Oklahoma City Thunder në ndeshjen e dytë të finaleve… Read more »

Fitorja në basketboll gati sa nuk shkaktoi konflikt ndëretnik

Fitorja në basketboll gati sa nuk shkaktoi konflikt ndëretnik

Festa e fitores së kombëtares së basketbollit të Maqedonisë gati sa nuk shkaktoi incident ndëretnik në Kumanovë. Pas ndeshjes së basketbollit Maqedoni – Lituani dhe hyrjes së Maqedonisë në gjysmë… Read more »

NBA, fitore e vështirë e Lakers

NBA, fitore e vështirë e Lakers

Los Angelos Lakers arritën një fitorë të vështirë në ndeshjet e mbrëmshme të NBA-së, duke mposhtur Portlandin vetëm në pjesët shtesë. Një minutë e gjysmë nga fundi i kohëve shtesë,… Read more »

NBA, Cleveland humbi ndeshjen e tyre te 25

NBA, Cleveland humbi ndeshjen e tyre te 25

Cleveland Cavaliers humbën ndeshjen e tyre të 25-të radhazi në NBA, duke përkeqësuar gjithmonë e më shumë rekordin e tyre negativ. Largimi i Lebron James në fillimit të sezonit duket… Read more »

Sport Live

Sport Live

Your browser does not support frames, so you will not be able to view this page.

New York Knicks te forte per New Jersey Nets

New York Knicks te forte per New Jersey Nets

Ne Madison Square Garden u zhvillua nje loje teper e mire mes skuadrave te  New York Knicks dhe New Jersey Nets ku skuadra e Knicks kanë shfrytëzuar çerekun e tretë… Read more »