List/Grid

VIP Subscribe to VIP

Olta Gixhari: Kam 5 vjet që s’vesh kurrë brekë

Olta Gixhari: Kam 5 vjet që s’vesh kurrë brekë

Aktorja Olta Gixhari ka provokuar duke nxjerrë “zogun” në emision live. Ajo ishte e ftuar në emisionin “Në 1 Javë”, në “Top Channel”. Nata nisi me prezantimin e një prej… Read more »

Ky është emri dhe mbiemri i vërtetë i Ponit

Ky është emri dhe mbiemri i vërtetë i Ponit

Këngëtarja nga Vlora përveç zërit unik ajo njihet si një nga këngëtaret më të bukura shqiptare. Këngët e Ponit gjithmonë janë kthyer në hite, pasi publiku i ka pëlqyer gjithëmonë… Read more »

Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi?! Përgjigjja shkakton ‘tërmet’

Sa e ka rrogën Ermal Mamaqi?! Përgjigjja shkakton ‘tërmet’

Ermal Mamaqi ka qenë i ftuari i radhës në emisionin e Elita Rudit. Ata kanë folur gjatë për jetën e Ermalit nisur që nga fëmijëria e tij e rrezikshme dhe… Read more »

GOLD AG: Une e kom pru NOIZYN nPrishtin BABATARS’at mkan ofru pare po une e kom..!! (VIDEO)

GOLD AG: Une e kom pru NOIZYN nPrishtin BABATARS’at mkan ofru pare po une e kom..!! (VIDEO)

Shiko videon nga minuta e 25

Nuset e famshme shqiptare. Shikoni kush është më e bukura (foto)

Nuset e famshme shqiptare. Shikoni kush është më e bukura (foto)

Shumë nga këngëtaret, aktoret apo vajzat e famshme të ekranit shqiptar dhe atij kosovar e kanë veshur fustanin e bardhë të nusërisë. Secila me shijen e tyre, e më bukur… Read more »

Zhvishet rumunia superseksi, rritet temperatura në rrjet

Zhvishet rumunia superseksi, rritet temperatura në rrjet

Quhet Madalina Ghenea dhe është një aktore dhe modele rumune. Ajo është zgjedhur për të qenë prezantuese në festivalin italian të kënkës “San Remo”. Por kuriozët kanë kërkuar në të… Read more »

Eneda befason me pamjen, ja si do të paraqitet sonte në Eurovision (Foto)

Eneda befason me pamjen, ja si do të paraqitet sonte në Eurovision (Foto)

Këngëtarja shqiptare Eneda Tarifa, sonte do të ngjitet në skenën e festivalit evropian, ku do të përfaqsoj Shqipërinë me këngën “Fairytale”. Mbrëm Eneda, ka kryer edhe provën gjenerale ku është… Read more »

Prince vdiq nga overdoza?

Prince vdiq nga overdoza?

Vetëm pak orë pasi Prince ndërroi jetë, fakte të reja dolën rreth vdekjes së tij. U tha se artisti po kalonte një gjendje të rëndë ftohje, por del që overdoza… Read more »

Kim Kardashian nuk ndalet, sërish shfaq linjat

Kim Kardashian nuk ndalet, sërish shfaq linjat

Ajo me krenari ka treguar luftën e saj të vazhdueshme për të humbur peshën e saj të fituar, derisa ajo ka dy fëmijë deri më tani. Por Kim Kardashian nuk… Read more »

Rihanna dhe DiCaprio përsëri së bashku

Rihanna dhe DiCaprio përsëri së bashku

Aktori Leonardo DiCaprio, dhe këngëtarja Rihanna janë parë përsëri bashkë. Teksa në janar ata ishin fotografuar së bashku, dhe ishin parë duke u puthur ishte shtuar dyshimi se ata janë… Read more »