s Interesante Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Interesante Subscribe to Interesante

Njihuni me njësitë speciale nga vendet e ndryshme të botës (Foto)

Njihuni me njësitë speciale nga vendet e ndryshme të botës (Foto)

Çdo vend në botë ka nevojë për ushtri të fuqishme që të mbroj interesat dhe të luftoj armikun potencial në çdo moment. Megjithatë, me rritjen e tensioneve nëpër botë, rriten edhe kërkesat për formimin e njësive speciale të trajnuara për të kryer misionet më të vështira. Anëtarët e njësive speciale përzgjidhen nga ushtritë dhe policitë, kurse

Horoskopi për ditën e sotme, 29 Maj 2018

Horoskopi për ditën e sotme, 29 Maj 2018

Me Plutonin që ndikon, sjellja jo e duhur mund të konsolidohet në vend që të jetë diçka e rastit. Pyesni veten, nëse e dini, si do të reagonte partneri. Mos u përzieni me gjëra që nuk ju takojnë dhe në lidhje me këtë bëni një sqarim.

Deshi të testoj besnikërinë e partnerit duke e provokuar me një vajzë tjetër

Deshi të testoj besnikërinë e partnerit duke e provokuar me një vajzë tjetër

Një vajzë e re vazhdimisht kishte probleme me prindërit, të cilët i thoshin se partneri me të cilin ajo ishte në lidhje nuk është aq besnik siç shtiret.

Vajza 26-vjeçe ia prenë të dashurit penisin me gërshërë kopshti (Foto)

Vajza 26-vjeçe ia prenë të dashurit penisin me gërshërë kopshti (Foto)

Një grua është arrestuar, pasi raportohet se ia ka prerë të dashurit penisin me gërshërë kopshti derisa ai ishte duke fjetur. Brenda Barattini 26-vjeçe, besohet se ia “kishte masakruar penisin”… Read more »

E kuptoi se burri e kishte tradhtuar, kur pa imazhin nga dhoma e tyre e gjumit në Instagramin me vajze tjetër

E kuptoi se burri e kishte tradhtuar, kur pa imazhin nga dhoma e tyre e gjumit në Instagramin me vajze tjetër

Një grua e nervozuar është ndarë nga burri i saj, pasi e kuptoi se ai e kishte tradhtuar me një tjetër, kur një femër postoi në profilin e saj në Instagram një foto me pamje nga dritarja e dhomës së çiftit.

Dashuria, pasuria, suksesi – Historia e tre burrave të moshuar

Dashuria, pasuria, suksesi – Historia e tre burrave të moshuar

Një grua doli nga shtëpia dhe pa tre burra të moshuar me mjekrra të gjata e të bardha, ulur në oborrin e shtëpisë së saj. Nuk i njohu. Ajo u… Read more »

Ja si i zgjedh problemet kjo kompani  Shqiptare!

Ja si i zgjedh problemet kjo kompani Shqiptare!

Elektronika Àlbanuà Pershendetje ,do ju luteshim te fshinit keto dy postime sepse cenojne privatesine e klientes sone! Afroviti Goge lidhet me ish-të dashurin e Aida Bajraktarit Dhe lajme.org e cila… Read more »

Incidenti që ndezi rrjetin, gazetari i zbulon gjoksin të ftuarës (VIDEO+18)

Incidenti që ndezi rrjetin, gazetari i zbulon gjoksin të ftuarës (VIDEO+18)

Një gazetar spanjoll ka bërë një ‘gabim’ të nxehtë gjatë emisionit që po transmetonte. Ai kishte të ftuar një femër dhe teksa ishin duke diskutuar nëse kishte veshur apo jo… Read more »

Robërimi dhe kthimi i Skëndërbeut sipas legjendave popullore

Robërimi dhe kthimi i Skëndërbeut sipas legjendave popullore

Skëndërbeu simbas legjendavet ka qënë sak në Turqi, i marrë peng prej Sulltanit, bashkë me të vëllezërit. Sulltani si e pa këtë që ishte i vogël dhe shumë i shkathët… Read more »

Pse është domatja pemë, ndërsa shalqiri perime

Pse është domatja pemë, ndërsa shalqiri perime

Ka bimë për të cilat në fillim do të mendonim që janë pemë ose perime, vetëm që në fund të na tregohet që megjithatë nuk janë siç kemi menduar. Pse… Read more »