s Video | Video Shqipe | Video Klipe Shqip - www.Zemra.Org
List/Grid

VIDEO Subscribe to VIDEO

Rrahje mes maqedonasve dhe grekëve (VIDEO)

Rrahje mes maqedonasve dhe grekëve (VIDEO)

Gjatë protestave të djeshme të mbajtura në Melburn të Australisë ka ndodhur një incident i përgjakshëm mes komunitetit grek dhe atij maqedonas. Sipas mediave që kanë raportuar për ngjarjen, gjatë… Read more »

Deshi të testoj besnikërinë e partnerit duke e provokuar me një vajzë tjetër

Deshi të testoj besnikërinë e partnerit duke e provokuar me një vajzë tjetër

Një vajzë e re vazhdimisht kishte probleme me prindërit, të cilët i thoshin se partneri me të cilin ajo ishte në lidhje nuk është aq besnik siç shtiret.

Milano, shkatërrohet banda kriminale e 11 “skifterëve” shqiptarë (Video)

Milano, shkatërrohet banda kriminale e 11 “skifterëve” shqiptarë (Video)

Një bandë prej 11 shqiptarësh që kryenin vjedhje në Milano është shkatërruar nga policia. Mediat italiane bëjnë të ditur se karabinierët kanë arrestuar 10 prej tyre, ndërsa njëri është në… Read more »

Dalin pamjet tmerruese nga rrahja e Ziadin Selës (Video)

Dalin pamjet tmerruese nga rrahja e Ziadin Selës (Video)

Portali TetovaSot ka siguruar pamjet tmerruese nga dhuna në Parlament, ku shihet se si Ziadin Sela pa ndenja po tërhiqet zvarrë nga huliganët dhe kriminelët maqedonas. Dhuna e përgjakshme ka… Read more »

Nuk do ta besoni arsyen se pse qan Adem Ramadani në emision (VIDEO EXLUZVE)

Nuk do ta besoni arsyen se pse qan Adem Ramadani në emision (VIDEO EXLUZVE)

Adem Ramadani i cili është mysafir i Shpetim Deskut në Kosovë Showë, gjate transmetimit ka filluar të qaj shkruan Zemra.org

Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe..

Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe..

Flet pas ndeshjes Nuri Seferi,edhe kam dy fjal per Luan Krasniqin: O vlla Shqiptar a je ti qaj qe e kshillojshe Turkun per te me rrahur a veq mbonen syt?… Read more »

Shiko si ndodhi ngjarja live ne kamere nga vrasje Mafioze Shqiptare (VIDEO)

Shiko si ndodhi ngjarja live ne kamere nga vrasje Mafioze Shqiptare (VIDEO)

VRASJA E NDODHUR NE LINZE JA KUSH JANE AUTORET SIPAS KAMERAVE TE SIGURISE [wp-like-locker] [/wp-like-locker]

36 të vdekur nga sulmi terrorist në Stamboll

36 të vdekur nga sulmi terrorist në Stamboll

Rritet bilanci i viktimave nga sulmi në aeroportin e Stambollit. Mëngjesin e sotëm, sipas të dhënave të fundit numri i viktimavka arritur në së paku 36 vetë. Ndërkohë që numri… Read more »

Grushta e karrige me tifozat rusë. Ja cfarë ndodh kur një tifoz anglez mbetet vetëm (Video)

Grushta e karrige me tifozat rusë. Ja cfarë ndodh kur një tifoz anglez mbetet vetëm (Video)

Duhet të jetë një lojë futbolli që shijohet me emocione të mëdha, por duket se tifozëria ka kapërcyer dhe ka tejkaluar në dhunë. Kjo është një video që qarkullon së… Read more »

Nëna e dy fëmijëve nuk e ka as edhe një copë bukë për iftar!

Nëna e dy fëmijëve nuk e ka as edhe një copë bukë për iftar!

Në këto ditë të agjërimit, muajit të begatisë, Fehime Ahmeti, nëna e Hanës 11-vjeçe dhe e Sinanit 8-vjeç, nuk ka as edhe një copë bukë për ta vendosur në tryezë…. Read more »