s Adem Tahiraj Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Adem Tahiraj

Vritet me breshëri plumbash shefi i komisariatit të Shijakut – Adem Tahiraj

Vritet me breshëri plumbash shefi i komisariatit të Shijakut – Adem Tahiraj

Sërish plumba dhe vrasje në qytetin e Durrësit. Vritet shefi i komisariatit Adem Tahiraj. Ai është qëlluar me breshëri nga persona të armatosur në zonën e Sukthit gjatë kohës kur… Read more »