s Adrijan Gaxha Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Adrijan Gaxha

Fejohet Adrijan Gaxha me Luana Vjollca

Fejohet Adrijan Gaxha me Luana Vjollca

Çifti Adrijan Gaxha dhe Luana Vjollca kanë vendosur të zyrtarizojnë marrëdhënien e tyre dashurore, me një fejesë shumë intime, që vetë ish-velina e “Fiks Fare” e ka pranuar përmes Facebook-ut…. Read more »