s Adrola Dushi Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Adrola Dushi

Adrola Dushi: Unë çapkënia që fitova “Miss Universe Albania”

Adrola Dushi: Unë çapkënia që fitova “Miss Universe Albania”

Adrola Dushi vajza 22-vjeçare nga Rrësheni u kurorëzua si më e bukura e Shqipërisë për vitin 2012. Bukuroshja, e cila do të përfaqësoj Shqipërinë në Miss Universe në Las Vegas… Read more »

Tre fituesit e “Miss dhe Mister Albania 2012?

Tre fituesit e “Miss dhe Mister Albania 2012?

Spektakli i bukurisë “Miss & Mister Albania”, ka shpal lur mbrëmjen e djeshme fituesit. Aktiviteti më i rëndë-sishëm i këtij lloji në vend ka dhënë çmimet e para për tre… Read more »