s aeroplanet Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: aeroplanet

Grumbullohen luftanijet, dërgohen aeroplanët luftarakë (Foto/Video)

Grumbullohen luftanijet, dërgohen aeroplanët luftarakë (Foto/Video)

Çdo gjë është e tensionuar në Siri dhe në rajon, ndërkohë që pritet ndërhyrja ushtarake e fuqive perëndimore. Turqia, Libani, Izraeli, Jordania dhe Iraku janë duke vëzhguar nga afër atë… Read more »