s agjentes Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: agjentes

Rrëfimi i agjentes së CIA-s: Femrat janë të lindura për spiune

Rrëfimi i agjentes së CIA-s: Femrat janë të lindura për spiune

Lindsay Moran, e cila gjashtë vjet punoi si spiune e CIA-s dhe, në bazë të përvojave të saj u xhirua trileri “Tridhjetë minuta pas mesnatës” (“Zero Dark Thirty”) për vrasjen… Read more »