s aksh Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: aksh

Rishfaqet AKSH-ja fantome, e armatosur dhe e uniformuar (Video)

Rishfaqet AKSH-ja fantome, e armatosur dhe e uniformuar (Video)

Me rastin e 10 vjetorit të daljes në skenë të Armatës Kombëtare Shqiptare (AKSH), pjesëtarë të kësaj armate përmes një video të bërë publike nëpër rrjete të ndryshme sociale, shihen… Read more »

AKSH kercenon politikanet shqiptar dhe armiqt (Video)

AKSH kercenon politikanet shqiptar dhe armiqt (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Vjen reagimi i AKSH: Presheven dhe Prishtinen do ta mbrojm me gjak (Video)

Vjen reagimi i AKSH: Presheven dhe Prishtinen do ta mbrojm me gjak (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

AKSH: Do të hyjmë në luftë me Serbinë (Video)

AKSH: Do të hyjmë në luftë me Serbinë (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Atentat i armatosur ndaj Gafurr Adilit

Atentat i armatosur ndaj Gafurr Adilit

Sipas njoftimit të Zëdhënësit Politik të Forcave të Armatosura (AKSH&SKSH), Kryetari i Frontit Demokratik të Bashkimit Kombëtar Shqiptar u sulmua nga persona të maskuar dhe të armatosur. Konfirmohet se Adili… Read more »

OGB ft. Depresioni – Kshtu u rrita

OGB ft. Depresioni – Kshtu u rrita

Muzik per rrug.