s aksionin Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: aksionin

Rrefehet Gate Mahmutaj, Ja qfar thot ai per Aksionin ne Lazarat (Video)

Rrefehet Gate Mahmutaj, Ja qfar thot ai per Aksionin ne Lazarat (Video)

Pas dy ditësh Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë dhe ato RENEA kanë vënë në kontroll lagjen “Mahmutaj” që ndodhet në anën jugore të Lazaratit. Nga kontrolli i mbi 50 banesave… Read more »

Ja kush është shqiptari i arrestuar dje në aksionin anti-spiunazh në Shkup

Ja kush është shqiptari i arrestuar dje në aksionin anti-spiunazh në Shkup

Ixhet Abdiu është shqiptari i vetëm që u gjet në grupin 22 anëtarësh që dyshohet nga ana e Ministrisë së Brendshme për spiunim, mashtrim, nënçmim dhe lidhje kriminale. Kjo ministri… Read more »