Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!
Browsing Tag

akuzohen

Policët në gjyq, për ushtrim dhune

Tre policë të Kosovës nesër do të përballen në gjykatë. Ata akuzohen nga një qytetar se kanë ushtruar dhunë fizike e psikike në dhomat e stacionit policor numër 2 në Prishtinë. Krejt kjo histori ka nisur më 19 dhjetor të vitit 2003 dhe…