s Al Pacino Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Al Pacino

Al Pacino i buzeqeshur me dashnoren 40 vjet më të re

Al Pacino i buzeqeshur me dashnoren 40 vjet më të re

Al Pacino ishte shumë i buzëqeshur mbrëmjen e djeshme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve “Tony Awards” dhe arsyeja është fare e qartë. Protagonisti i filmit Kumbari kishte në krah… Read more »