List/Grid

Tag Archives: Anjeza Maja

Gara në DWS do të zhvillohet mes femrave seksi

Gara në DWS do të zhvillohet mes femrave seksi

Këto ditë pritet të nisë spektakli “Dancing With the Stars Albania”, një garë mes emrave të njohur që sfidojnë njëri-tjetrin me kërcim. Ky është viti i tretë i këtij spektakli… Read more »

Anjeza Maja prezanton përsëri “Maratonën e këngës popullore”

Anjeza Maja prezanton përsëri “Maratonën e këngës popullore”

Në kokë mban kurorën e “Miss-it”. E bukur dhe shumë tërheqëse, madje një prezantuese shumë e zonja. Edhe këtë vit si duket do të kemi rastin ta shohim Anjeza Majën,… Read more »