List/Grid

Tag Archives: Arbana Osmani

Fillon Big Brother 5

Fillon Big Brother 5

Ka filluar edicioni i pestë i reality show, Big Brother Albania, me banorë të karakteristikave, moshave dhe vendeve të ndryshme. Në një shtëpi madhështore të ndërtuar nga Top Channel enkas… Read more »

Elvana Gjata triumfon në “Top Fest 8”

Elvana Gjata triumfon në “Top Fest 8”

Elvana Gjata ka triumfuar në “Top Fest 8”. Me votat e publikut, por edhe gjykimit të jurisë profesioniste të përbërë nga Genti Rushi, Juliana Pasha, Ezdalin Gorani, Arbana Osmani dhe… Read more »