List/Grid

Tag Archives: Arben Isufi

Kapet pas 13 vitesh kreu i një organizate kriminale

Kapet pas 13 vitesh kreu i një organizate kriminale

Pas 13 vitesh kërkim, është vënë në prangat e Policisë së Vlorës Arben Njazi Isufi (Purizio), drejtues i një organizate kriminale shqiptaro-italiane, që trafikonte drogë dhe qenie njerëzore drejt Italisë…. Read more »