List/Grid

Tag Archives: avioni

Norvegji, zhduket avioni me 5 persona

Norvegji, zhduket avioni me 5 persona

Një avion ushtarak norvegjez me pesë persona në bord është shpallur i humbur dhe besohet se është përplasur ndërsa po udhëtonte drejt Suedisë.  Avioni “Hercules C-130” ishte në fluturim nga… Read more »