Browsing Tag

Cvetan Dimov

Shkup, sulmohen fizikisht tre nxënës shqiptarë

Të martën mbrëma rreth orës 19 ka ndodhur një përleshje mes nxënësve të shkollës së mesme, në rrugën Butelska në Shkup. Media njofton se shtatë deri në dhjetë djem të panjohur kanë sulmuar fizikisht A.D. (14), S.Z. (15) dhe R.I. (14),…