s Daffy | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Daffy

Dafina publikon puthjen e parë me Ledrin

Dafina publikon puthjen e parë me Ledrin

Gjithnjë e më tepër Ledri dhe Daffy publikojnë foto nga koncerte apo evenimente ku duken së bashku. Por, asnjëherë nuk kanë publikuar ndonjë foto që të konfirmojë lidhjen e tyre…. Read more »