s Dafina Zeqirit Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Dafina Zeqirit

Genten e tmerron suksesi i Dafina Zeqirit

Genten e tmerron suksesi i Dafina Zeqirit

“Genta Ismajli dhe motra e saj më kanë sulmuar dhe më pas më kanë paditur”, kështu është shprehur ish- Dj personal i këngëtares kosovare, në një intervistë për suplementin THASH&THEM…. Read more »