s dajak Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: dajak

Keaj i thuhet Brutalitet Policor!

Keaj i thuhet Brutalitet Policor!

Ne kete video do te shihni se si nje person nuk i zbaton urdherat nga policet dhe shikoni se qka e gjen! [wp-like-locker][/wp-like-locker]

Dy vajza shkojne ne McDonalds per hamburger por hane dajak (VIDEO)

Dy vajza shkojne ne McDonalds per hamburger por hane dajak (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Rrahje – Edhe me arme edhe han dajak (VIDEO)

Rrahje – Edhe me arme edhe han dajak (VIDEO)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]

Tifozët serb hanë dajak nga shqiptarët në Shkup – FOTO

Tifozët serb hanë dajak nga shqiptarët në Shkup – FOTO

Një grup prej dhjetë huliganësh serb janë rrahuar sot nga dhjetëra të rinj shqiptarë, në afërsi të Çarshisë së Vjetër të Shkupit. Serbët, tifozë të kombëtares serbe të futbollit, që… Read more »