Browsing Tag

Dalluar

Christina Aguilera: “Ndihem më seksi se kurrë”

Christina Aguilera është këngëtarja e suksesshme e popit, dansit dhe baladës së papërsëritur. Vajza e dalluar për talentin dhe bukurinë hespanike u bë e famshme nga një talent show. Rruga që ka bërë për të arritur sukses jo vetëm si…