s deklarata Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: deklarata

Do ta bëj Gjilanin si Milanon

Do ta bëj Gjilanin si Milanon

Vali Corleone, djaloshi i cili është bërë i famshëm së fundi për stilin e tij të jetës dhe deklaratat bombastike ndaj bukurosheve të estradës, ka vendosur të konkurrojë për kryetar… Read more »