s dem Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: dem

Menduh Thaçi i quan tradhtarë tetovarët, do të punojë në dëm të tyre

Menduh Thaçi i quan tradhtarë tetovarët, do të punojë në dëm të tyre

“Do të investoj që tetovarëve t’u bëhet sa më keq, dhe sa më padurueshëm. Çdo ditë kur të pinë ujë, ai t’u duket si helm. Çdo ditë kur të shihen… Read more »

Fansat e Brown më kanë kërcënuar me vdekje

Fansat e Brown më kanë kërcënuar me vdekje

Këngëtarja Pink ka treguar se fansat e Chris Brown e kishin kërcënuar me vdekje, pasi ajo kishte bërë shaka në dëm të tij. Pas performancës së Brown në ceremoninë e… Read more »