s Demostrata | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: Demostrata

Policia dhe protestuesit përleshen në Tiranë

Policia dhe protestuesit përleshen në Tiranë

Në Tiranë policia ka përdorur ujë me presion, mjete me gaz lotsjellës dhe shkopinjtë e gomës për të shpërndarë mijëra mbështetës të opozitës të cilët po demonstronin përpara selisë së… Read more »