Browsing Tag

Denisa Fiore

Shuhet një familje shqiptare në Itali

Një familje shqiptare me tre anëtarë është shuar tragjikisht në aksidentin e komunikacionit që ka pësuar në afërsi të Romës në Itali. Sipas njoftimeve të medieve italiane, viktimat janë Shkurte Shoti (30), Niko Fiore (28), si dhe vajza…