s Denuar | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: denuar

Clinton: Sulmi në Bengazi, të godasë ndërgjegjen e të gjithëve

Clinton: Sulmi në Bengazi, të godasë ndërgjegjen e të gjithëve

Sekretarja amerikane e Shtetit, Hillary Clinton, ka dënuar ashpër sulmin ndaj Konsullatës së Shteteve të Bashkuara në Bengazi të Libisë, ku ka humbur jetën ambasadori Christopher Stivens dhe tre zyrtarë… Read more »