Teknologji

Apple punon për një iPhone më të vogël

Apple është duke punuar për një linjë të re iPhone më të vegjël dhe më ekonomikë.


Lajmin e ka bërë të ditur Wall Street Journal duke iu referuar disa burimeve, sipas të cilit, dimensionet e iPhone të ri do të ishin sa gjysma e iPhone 4, aktualisht në treg.

Versioni i ri do të ishte edhe më pak i kushtueshëm dhe kompanive telefonike do u bëhej e disponueshme me gjysmën e çmimit aktual.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close