Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Dafina në përqafim të një mashkulli misterioz?

20

Ndonëse për momentin ndodhet në Amerikë ku flitet se po përjeton një lidhje të re romantike me një të huaj, këngëtarja e njohur kosovare Dafina Zeqiri vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes për sa i përket jetës private.

Lancoi disa klipe dhe më pas u largua drejt Amerikës për të finalizuar projektet që i ka lënë në gjysëm atje të cilat janë kryesisht në gjuhën angleze e më pas para festave të fundvitit do të rikthehet në Kosovë për të performuar para publikut të saj në netët festive.

‘’Zhurnal’’ ka siguruar një foto në të cilën Dafina shihet në përqafim të një mashkulli misterioz, edhe përkundër asaj që u munduam me të madhe të mësojmë se kush është ai, nuk ia arritëm.

dafina

Të paktën nga pamja nuk është i njohur, e ndoshta është ndonjë mik apo i dashuri i vërtetë i këngëtares? Që nga konflikti që pati ish i dashuri Krenar Cocaj dhe i dashuri aktual që kishte atë kohë Ledri Vula, Dafina vendosi që jetën e saj private ta bëj sa më hermetike.

Comments are closed.