VIP

Ermalin e mërzit djali i vet, ja çfarë i tha!

Këngëtari Ermal Fezjullahu është vazhdimisht nëpër koncerte e ka pas vetes një karrierë shumë të bujshme, por duket se këtë sukses të këngëtarit po e pësojnë fëmijët, për shkak të mungesës së babit, djali i Ermalit atij i tha…

ermal

[wp-like-locker]

“Sot më ka mërzit djali im. Tha babë vec po këndon, nuk po vjen në shpi. Unë e kam shpirt dhe për te punoj dhe këndoj, sikurse çdo prind për fëmiun e tij. I ruajt Zoti të gjithë fëmijët e botës, kudo që janë” , ishte mbishkrimi i këngëtarit Fejzullahu, shkruan lajmi.net

Ndërkaq Ermali, ka pa ditë që erdh në treg me këngën ‘Tavolina’, në bashkëpunim me Ledri Vulën e Lum Berishën, këngë kjo e cila për më pak se një javë arriti 1 milion klikime.

[/wp-like-locker]

Show More

Artikuj te ngjajshem

Close