Teknologji

Internet Explorer 9 arrin më 14 mars

Më 10 shkurt është prezantuar Release Candidate i versionin më të ri të Internet Explorer, kështu që as versioni final nuk është larg. Jozyrtarisht tashmë është njoftuar se do të mund të prezantohej më 14 mars, kur zhvillohet South by Southwest tubimi intern i Microsoftit në Austin të Texasit.

Mundësia e dytë është që Microsofti të shfrytëzojë rastin dhe të lansojë browserin e ri më 24 mars në konferencën Tech Ed India 2011, megjithëse ka gjasa që për këtë ngjarje të bëhet vetëm launchi lokal.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close