VIP

Leonora Poloska do ta falte tradhtinë

leonora-poloskaKëngëtarja shqiptare, Leonora Poloska, ka pranuar se ajo do të falte tradhtinë, por vetëm nëse ajo është fizike.

Këto pohime këngëtarja e njohur për shumë hite i bëri në një intervistë për emisionin Prive në Klan Kosova.

“Po, do ta falja tradhtinë nëse është fizike. Nëse është më shumë se fizike…JO”, ka theksuar Leonora.

Këngëtarja u pyet po ashtu edhe për vendin më të çuditshëm ku ajo ka bërë seks dhe nëse është e zhurmshme në seks, preferenca që ajo nuk i zbuloi për publikun.

Leonora Poloska njihet për hitet si “Engjulli Im”, “Harroi” dhe “Crazy”.

Tags
Show More

Related Articles

Close