Albachat, Zemra, Muzik Shqip, Humor Shqip, Zemra Chat, Horoskopi Vjetor, Tregime Dashurie, Muzik Shqip, Filma Shqip, Mp3 Shqip, Radio Zemra, Poezi Dashurie, Sms Dashurie, Horoskop Shqip, Barcoleta , Kuriozitete , Forum Shqip, Tregime Erotike, Tregime Seksi, Barcoleta 18+, Lajme Shqip, Edukata Seksuale, Teknologjia, Maqedonia, Kosova, Shqiperia, Shqip Chat, Albanian Chat, Foto Galeri, Fjale Te Urta, Shkarko Programe , Mp3, Muzik, Tekste Kengesh, Islami, Shendeti, Festa Islame, Lajme Sportive!

Lorik Cana: Ja pse nuk u martova me shqiptare

25

Lorik Cana rrëfen për herë të parë arsyen pse zgjodhi të martohej me italian Monica dhe jo me një femër shqiptare.

Lorik-Cana-dhe-Monica

Gjatë një interviste për “Agon Channel”, Cana u shpreh i hapur në lidhje me jetën e tij, ndërkohë që dha lajmin e bukur se pret të bëhet baba, pasi bashkëshortja e tij pret një djalë, transmeton Zemra.org.

Futbollisti shqiptar tha se gruaja e tij Monica e premtoi se djali i tyre do të mësojë shqipen dhe do të ndjekë traditat shqiptare.

Cana-dhe-Monika-presin-torten-e-marteses

“Unë kam dashur të martohem me një femër shqiptare, por Monica më premtoi se fëmijët tanë do të flisnim shqip dhe do të mësonin traditat tona”, tha Cana.

Futbollisti i Lazios dhe Kombëtares shqiptare ka paralajmëruar se bebja e tij mund të vijë në jetë

Comments are closed.