VIP

Meda prezanton gruan e ti teper te bukur (Video)

Mehedin Pergjegjaj – Meda ka prezantuar shtepine e tij te madhe dhe te bukur.
Ne emisionin ‘Shtepite e bukura te Kosoves’ ne RTV21, ai ka zbuluar per publikun shtepine e tij.

Ne nderkohe se bashku me te ishte edhe bashkeshortja e tij shume e bukur si dhe dy femijet e tyre.

Related Articles

Back to top button