VIP

Megan Fox kjo mama e kujdeshme

Dy muaj pasi që u publikua se ajo është shtatzënë, ata dolën për një shëtitje si një familje.

Shtatzëna Megan Fox dhe bashkëshorti i saj Brian Austin Green e kanë marrë djalin e tyre 14 muajsh Noe për një shëtitje në Beverly Glen- një shesh mjaft luksoz.

Për të siguruar atë nga temperaturat e ftohta, aktorja 27 vjeçare e kishte mbuluar të birin me veshje dimri./BS

[portfolio_slideshow id=18259]

Show More

Related Articles

Back to top button