DashuriaTregime Erotike

MJEKU I MREKULLUESHËM

95Dua të tregoj dicka shumë personale dhe shumë tëvërtetë,ngjarje që më ka ndodhur dhe më ka lënë mbresa shumë të mëdha knaqësie të papërshkruar dhe të pa imagjinuar më parë në jetën time 38 vjeqare.

Jamë shumë e lumtur që pasi kam vendosur të rrefej ngjarjen time për opinionin që gjithmonë do të mbetet e pashlyeshme në kujtesën time, këtë kam ku e bej te tregimet intime dhe kjo me jep

[wp-like-locker]

knaqesi akoma edhe me te madhe sepse kur kam lexuar per herë tëparë për gjera shumë interesante,e veqanërisht tregimet intime,të cilat për netë të tëra mua dhe bashkëshortin tim na kanë krijuar atmosfere shumë të nxehtë seksuale, dhe ja tani tek tregimi intim,do te jem unë personazhe, besoj me shumë sharmë dhe me skena të rrefyera shume reale,do të shkruaj dicka që është shumë e lezetshme dhe e kandshme,por tërë kjo ngjarje që më ka ndodhurka mundur edhe të më kushtonte dhe të kisha pasoja tëpaparashikuara,sikur të isha zenë në flagrancë nga syri i keq,por e falenderoj mjekun,zemrën dhe loqken(siq më thoshte dhe më thotë ai panderprerë kur takohemi), time të paharruar, që ka qenë tej mase i kujdesshëm dhe më ka ruajtur mua dhe vetën e tij…apo edhe…,jamë ruajtur edhe vetë,bile shumë.

Kësaj ngjarje të madhe për mua i ka paraprirë një seri e panderprerë bisedash dhe takimesh të shkurtëra seksuale në ordinance private të nji poliklinike e njohur në Prishtinë.
Gjatë kontrollave gjinekologjike doktori që vazhdimisht më shikonte sikur donte të më hante të tërën fillimisht ka filluar me prekje provokative seksuale deri sa nji ditë nuk u durua dhe duke e pare disponimin tim,oj e “poshtër” a nuk po e sheh se sa shumë pot ë duaj oj loqkë a?,dhe pa një pa dy ashtu siq ishte duke më kontrolluar me sondë në stomak,u përkul dhe më puthti në gojë.

Nuk vonoi dhe motra u kthye të cilën e kishte udhëzuar të shkonte e të merrte diçka,nga e cila i ruante të mos ia shihte bizët në të cilat i kishte mbetur karmini i buzëve të mia,të cilat me disa lëvizje edhe e vërejta kur i fshiu.

Herën tjetër gjatë shpjegimit të rezultatit të analizave,më ishte afruar afër dhe na ishin bashkuar trupat tanë,unë në ato moment përjetoja një emocion të vërtetë dhe mund të them se po thuaj asgjë nuk e kuptoja,por edhe ai fliste sikur përqartë,dhe në nji moment më ka shtrënguar në krahëror dhe më ka puthur në faqe e lehtë edhe në cep të buzës.

Në kontrollën e radhës pasi jam zhveshur dhe jam vendosur në shtratin ku ngriten këmbët dhe vendosen në pozicion kontrollues,kur ka filluar të më afrohej ka filluar të përjetonte nji ndryshim në fytyrë dhe më ka puthur direkt në pidh në kohën kur unë isha e shtrirë dhe e gatshme për kontrollë gjenekologjike.

Edhe kontrollat tjera kur kam shkuar gjithmonë më kapërkdhelur dhe më ka folur me konsideratë të veqantë.
Të gjitha këto i paraprinë ngjarjes deri më sot më të madhe që më ka ndodhur në jetën time seksuale dhe jo vetëm sekuale,të cilën e mbaj në zemër si kujtimin më të paharruar dhe më të qmuar.
Ngjarja me ka ndodhur në nji pasdite në një ordinance gjinekologjike në Prishtine,me nji nga gjinekologet më të mirë dhe më bukuroshët që i ka Prishtina.

Ka pothuaj 7 vite qe une rregullisht i beja kontrollet gjenekologjike te i njejti doktor gjinekolog.Kjo periudhë jo edhe e shkurtër dhe mirësjellja fenomenale e mjekut ndikoi që dashuria ime ndaj tijë të me lindi me kalimin e kohes çdo ditë e më shumë,sepse dashuria e tij ndaj meje veq reflektohej ne forma e metoda te ndryshme,gjithmonë e gjithëherë ashtu siq jau përshkrova më lartë.

Nuk kishte kotrollë gjinekologjike qe une shkoja ta beja e te mos me kapnin paraprakisht emocione,sepse e imagjinoja vetën a do të vazhdoj t’i dukem edhe më tej apo në ndërkohë ma ka “zënë” vendin ndonji tjetër, por vazhdimësia e vizitave dhe niveli ku nuk kishte kontakt te drejtperdrejt me te gjenekologjik e të mos mëprovokonte me gjeste të cilat padyshim me ngjallnin emocione seksuale,ma ruanin një lloj drejtëpeshimi dhe ishte një krenari e veqantë,sepse isha atraktive,jo vetëm për mjekun por edhe për shumë meshkuj të tjerë bukurosh.

Ditët e edhe vitet kaolonin dhe gjithçka dalëngadalë po merrte formë të jashtëzakonshme. Kur shkoja në kontrollime,nuk më shkohej dosido,kjo edhe pse jam e bukur,këtë e them jo pse më pëlqen por pse është reale, e mbi të gjitha kam trup fantastik, kam gjinjë të mesëm me maja mjaft të theksuara,fytyrë ëngjellore dhe sy të bukur sa të gjithë më thonë se i magjepsi,kam bark shumë të ekuilibruar e mbi të gjitha të pasmet(bythët) i kam të mrekullueshme,d.m.th. rregullohesha jo vetëm me dëshirën time që nuk mungonte, por edhe pse gjithmonë me insistimin e burrit, aimë thonte nuk duhet të dilja jo e rregulluar bukur madje edhe me shije,sipas nevojës edhe te frizerja të shkoja,pse jo,por rregullohsha edhe pse kështu dëshironte edhe i dashuri im i ri,doktori siq e thërrisja unë.

Me propozimin e burrit dhe jo me kundërshtimin tim,por me aprovim, fillova depilimin e pidhit jo më sikur dikur të tërin,por e lëja një pjesë të parruar,pra nji tufzë lesh mbi bregun e fildishtë të pidhit.Kjo filloi t’i pëlqente mjaft shumë burrit,dhe kjo natyrisht më eksitonte edhe mua,sepse e vëreja se ai knaqej mjaft shumë.

Por,kontrollimi i parë te gjinekologu im tanimë i rregullt,me pidh të depiluar si gjithmonë,por edhe me shenjën e zezë të leshit mbi të,e vërejta se bëri efekt akoma edhe më të madh dhe më të fuqishëm. Filloi ti qeshte fytyra gjinekologut kur më pa në atë gjendje,beri sikur lëvizi në mënyrë të pakontrolluar dhe ma preku pak duke u kujdesur të mos e shihte motra ndihmëse,prekje të cilën natyrisht se e vërejta dhe e përjetova me emocione,por edhe e pashë se në pantollona në masë jo normale ju ngrit kari,aq sa me vete thash vallë sa mund ta ketë të madh?!

Një ditë kur isha në kontrollën e radhës,kur motra doli jashtë, ma ofroi numrin e mobilit,dhe më tha që mund të më thërrasësh në çdo kohë, e shenova dhe kur doja të caktoja termin për kontrollë,natyrisht fillova të kontaktoja drejtpërdrejtë,ky lloj komunikimi filloi edhe më shumë ta rriste dashurinë e ndërsjellë që deri atëherë po rrinte e përgjumur.

Kur kthehesha burri që më ka besuar dhe më beson shumëedhe sot,të cilit unë fatkeqësisht nuk i besoj fare,sepse ai sikur nuk është i përcaktuar vetëm për mua,këtë ja kam thënë edhe përsëritur disa herë,nuk më pyeste se si kalove te mjeku, a të trajtuan me korrektësi etj.,por i interesonte gjendja ime shëndetësore,dhe kur unë e njoftoja se jam mire dhe nuk kam probleme,atëherë aindonjiherë edhe më thoshte hë ta kanë vënë syrin apo jo,sepse doktorët vetëm të bukurat i shikojnë. Ndonjiherë ia tregoja ndonji detal dhe ai më rrëmbente,por nuk i shkonte ndërmend të më pyeste se në cilën ordinance gjinekologjike ishe dhe te cili mjek.

Pas tërë kësaj periudhe që ishte mjaft interesante për mua si femër,që isha e paprekur dhe e pa provokuar shumë deri atëherë nga meshkuj të tjerë,erdhi momenti final,të cilit nuk i parapriva por edhe nuk e pengova,por e lejova të shkonte rrjedhshëm,në rrjedhën e saj natyrale.
Shkova për kontrollë gjenekologjike si zakonisht,sepse dyshoja në ndonji infektim,të cilin edhe sipas sygjerimeve dhe debateve me mjekun mund ta kasha marrë edhe nga burri,i cili mund ta ketë sjellë deri tek unë nga kontakti me ndonji tjetër femër.
P

as shumë analizave dilte vazhdimisht se unë nuk jam e infektuar thellë,por pak isha,sepse për aq tregonin analizat.Dua të tregoj se analizat i kam bërë pothuaj në të gjitha laboratoret më në zë të Prishtinës,bile ka raste kur ato i ka marrë me i dergu edhe vete gjenekologu te i cili kontrollohesha te ndonji laborator i tij i besuar, profesionalisht,edhe atëherë analizat dilnin me infektim jo serioz, natyrisht se kjo më gëzonte.

Isha e fundit atë ditë për kontrollë gjenekologjike,më kishte pritur mjeku në ordinance sipas terminit të kontaktuar me mobil.Trokita dhe hyra,ishte vetëm,më tha përgaditu edhe pse aty nuk ishte prezente motra. U përgadita si zakonisht i hoqa farmerkat,i hoqa edhe brekët,dhe mbete në pjesën e poshtme ashtu siç më kishte bërë nëna,ashtu siç më kishte parë shumë herë gjatë jetës time vetëm burri im,dhe vetëm ky gjenekolog,të cilin më nuk e trajtoja si mjek,por diçka më ndryshe,nuk e fshehi e dëshiroja për zemër…,dhe nga i cili jo vetëm nuk turpërohesha por edhe kisha dëshirë të i pëlqeja. Pas kontrollës më that ë lutem loqka ime mos lëviz se sot nuk të lëshoj sikur më parë?!…,
U shtanga si të veproja?,

Më tha dua të ta lëpij pidhin të të dëshmoj edhe praktikisht se nuk je e infektuar!Së pari ma puthi leshin mbi pidh,pastaj pidhin ma puthi që e kisha të depiluar,dhe mu afrua e filloi të më puthte në gojë,në vesh,në hundë dhe qafë,më shkonin morrnica trupit dhefilloi të ma shkumconte këmishën mi përvjeli gjimbajtëset dhe filloi të mi puthte cicat,unë fillova të qaja,por e pranoj se ishinlotë të përzier gëzimi dhe frike,filloi të mi puthte sytë që i kisha të përlotur,dhe më tha mos qaj loqkë se moti ta kam vënë syrin,t’i për këtë tanimë e di,sepse kemi kaluar caste të nxehta dashurie,prandaj dua të të knaqi loqkë ime e ëmbël.

Pas këtyre fjalëve,doli te këmbët ma mori njërën këmbë në duar dhe filloi të ma lëpinte,mi futi gishtrinjtë në gojë dhevazhdonte me lëpirje e afrohej afër hyrjes së pidhit,pastaj filloi me këmbën tjetër të cilën gjithashtu e lëpiu të tërën dhe më në fund kaloi te pidhi e filloi të ma lëpinte me afshë shumë të madh,mi hoqi këmbët nga vendi ku i vendosin pacientet këmbët dhe mi hodhi në qafë,më lëpi sa më lëpiu,filloi të ma lëpinte edhe bythën që më shkaktoi knaqësi edhe më të madhe, dhe e nxorri karin e më tha më shiko të lutem se si jam bërë,ky prêt sinjalin tend dhe do të futet deri në rrënjë aty edhe e ka vendin.

Doktori kishte një kar të mrekullueshëm,por nëse t’i loqkë nuk më lejon unë nuk e fus,sepse nuk dua të të dhunoj,ngase të dashuroj,por më tha do e lyej me lëngje të pidhit të cilat më shkonin lum,dhe disa here pra e leu me lëngun e pidhit dhe filloi përsëri të ma lëpinte,gjatë lëpirjes më that ë lutem më kap për koke dhe manipulo sit a dojë qejfi, unë e mbërtheva për flokësh dhe sa më shumë tentoja t’ia rrasja kokën në pidh dhe e lusja me zemër,zemër,ohhhh zemër,ohhhh të lutemmos u ngut,ohhhhh ma ngadal,ndërsa ai filloi të dredhej,sepse filluan lëpirje shumë ritmike të tij,dhe ia dëgjova nji britmë të paktrolluar ahhhh,ahhhhhh,ahhhhhh…

Pas derdhjes edhe nga ana ime që mund të deklaroj, se derdhje të tillë kurë më pare në jetë nuk kam përjetuar,më tha loqkë dua të të lëpij deri sat ë teri të tërën,pastaj mu afrua dhe filloi të mi lëpinte cicat dhe të më puthte vazhdimisht në gojë e në qafë.Edhe unë tanimë e puthja panderprerë.Në shenjë falenderimi dhe rrespekti e dashurie të pakufishme,ia mora në gojë hundën dhe ia morra në gojë gjatë,ja pastrova nga lëngjet që e kishte të qullosur nga lëpirja e pidhit. Pas kësaj që ia bëra më tha feleminderit loqkë,më nderove me këtë gjest.
Gjatë tërë kohës sa ka zgjatur kjo ngjarje më ka treguar pothuaj gjithëçka,se si dy herë gjatë kontrolleve të më parshme duke mos mundur të qëndronte,ka dalur dhe i ka rënë me dorë karit,duke më imagjinuar mua duke bërë seks.

Se edhe gjatë mardhënieve me gruan e tij pothuaj për çdo natë kur ka pasur mardhënie seksuale më ka imagjinuar mua.Në pyetjen se a më ke iamgjinuar edhe ti loqkë mua ndoni here kur ke pasur marëdhënie me burrin tend,padyshim se ia jam përgjigjur se po zemër.
Më ndihmoi që të zbrisja nga shtrati i gjenekologut dhe më afroi gjoks me gjoks e filloi të më puthte përsëri në gjinjë,cicat e mia përjetonin një masazhë të cilën më parë nuk e kishin përjetuar kurrë,,ia hodha duart në qafë ia futa gjuhën thellë në gojë dhe e mbertheva me nji puthje të pazakontë deri atëherë për mua, e ai më kapi për bythë dhe me njërën dorë ma fërkonte pidhin,ma kapi dorën dhe ma vendosi mbi kar që e kishte më të madh dhe më të trashë se të burrin tim,ky moment më eksitoi edhe më shumë.

Më pastaj më uli në krevat që aty afër është dhe filloi për së uluri edhe nji seri puthjesh dhe përqafimesh,shterngimesh e ledhatimesh.Më ndihmoi të vishesha mi afronte robet,dhe pasi fillova të vendosja karminin të cilin ma kishte përpirë të tërin, më doli mbrapa,më mbante të mbeshtjellur me duar rreth belit,dhe më shikonte se si rregullohesha,e më thoshte sit të të lëshoj oj zemër,a po e sheh se sa keq që po mbetem dhe mu afrua afër pasqyrës mi zhveshi edhe njiherë farmerkat deri në gjysmë dhe mi kapi bythëtdhe filloi të ma fërkonte pidhin,i ngriti duart lart dhe filloi të mi përkdhelë cicat,dhe filloi të më puthe në qafë e faqe,atëherë unë nuk prita dhe ia hodha krahun anash dhe fillova edhe unë ta puthjame passion shumë të madh.Në mes tjerash më tha a e din ai burri yt se sa të bukur që të ka,nuk më kujtohet se çfar i kam thënë,sepse isha e përfshirë në puthje nga më të këndshmet që kisha përjetuar ndonji herë. Pasi më ndihmoi t’i veshja farmerkat,në dalje edhe nji herë më mbështeti te dera dhe më rrëmbeu edhe një here me të puthura,filloi të mi puthte cicat,dhe pasi e vendosa karminin,ma kërkoi gjuhen edhe nji herë të cilën ia dhash para se të dilja nga dera magjike,të cilën me siguri se do të vdes por kurrë nuk do ta harroj. Më përcolli me shikim shumë të ëmbël dhe më tha se po më mbetesh borgj një qirje të vërtetë,të cilën ia premtova në rastin e parë që do të më ipet.

Kur dola në koridor e thirra burin që të vinte të më merrte dhe ai natyrisht se erdhi dhe më morri,i gjori burri im nuk dinte asgjë se çfarë knaqësie kisha përjetuar brenda mureve të ordinances magjike gjinekologjike.
Duke qenë se nuk isha ngopur me kar seksualisht në ordinance,pasi kushtet nuk lejonin,kërkova nga burri që të më qinte në makinë,kërkesë të cilën ai ma plotësoi me shumë knaqësi,bile kërkoi që të ma lëpinte pidhin pak,por nuk munda ta lejoja një gjë të tillë,sepse nuk doja t’ia jepja sepse isha knaqur shumë me gjinekologun korpulent dhe bukurosh, i cili ishte mjeshtër i madh i lëpirjes.

Tërë ngjarjen që më ka ndodhur ia kam treguar një natë burrit tim,por duke thënë se kjo i ka ngjarë një shoqës së motrës,dhe e kam mësuar në detale. Burri nga tregimet e mia për nji natë më ka qirë katër herë dhe vazhdimisht po kërëkon të marr ndonji informacion të ri dhe ta njoftoj,duke pritur që të bëjmë seks fenomenal. Nuk më ka rënë keq,sepse edhe po e knaqi burrin ,ndërsa veten edhe më shumë,sepse gjatë gjithë kohës sapo zgjasin skenat po fantazoj se jam me doktorin gjinekolog,i cili ma ka marrë një pjesë të madhe të zemrës.
Ju lutem të vendosni foto të ordinancave gjinekologjike,mundësisht në pozitat që i kam përshkruar.

Për pjsën tjetër kur do të ndodhë,shpresoj se do t’i njoftoj edhe më në saktësi lexuesit.
10.12.2014,Prishtinë

[/wp-like-locker]

 

Show More

Related Articles

Back to top button
Close
Close