DashuriaTregime Erotike

Tregime Erotike – Shthurje te nxehta vere

bathingcoupleKatia ishte duke bèrè dush kur pa qè bashkeshorti i saj hyri ne banjo .
– Eja ! i tha ajo pa u menduar sé tepèrmi .
Pa thene asgje ai u fut tek kabina e dushit dhe filluan tè laheshin sé bashku ,por ishte ai i pari qè filloj ta puthte me shumè èndje .
Kur shkuan ne shtrat ai donte tè shihte ndeshjen e futbollit né Tv ,vetèm se ajo e fiku televizorin dhe me disa ledhatime mjeshtèrore i riktheu deshiren per te bère dashuri .Ajo u kthye mbrapsht ,ngaqe e dinte qe ai donte ta depertonte nga mbrapa ne ate pozicionin disi kafsheror ,prandaj nuk u pendua per zgjedhjen kur ndjeu doren e Marsilios qe e ledhatonte embelsisht ne fund te barkut pa e nderprere aspak vrullin e tij

[wp-like-locker]

mashkullor.Ledhatimet te fundi i barkut dhe depertimi nga mbrapa i dhane asaj mundesin te arrinte momentin kulmor te kenaqesise .Ate me te deshiruarin !

Marsilio dhe Katia ishin martuar nje vit mè parè dhe pas muajit te mjaltit ,kjo ishte hera e dytè qè shkonin me pushime .Kishin zgjedhur ishullin D per tè kaluar dy jave shplodhèse e argètuese e kohève tè fundit flitej shumè per jetèn e natès dhe plazhet e bukura ne kètè ishull ,tè cilin e frekuentonte shumè rinia .
Ata sapo kishin mbèrritur dhe pasi kishin ngrènè darkè né sallèn e restorantit kishin shkuar né dhomè pèr t’u larè e ndèrruar teshat .

Nata kishte qenè disi e zhurrmshme né Hotel .Disa grupe tè rinjsh ecnin plot zhurrmè népèr korridor dhe poshtè dritares sé tyre veturat kishin bèrè rrèmujè pjesèn mè tè madhe tè natès .Disi tè pakènaqur nga mungesa e qetèsisè ata zbritèn né katin e parè pèr tè ngrènè mèngjesin . Salla e restorantit ishte e mbushur me mysafiret e Hotelit .Shumica ishin tè rinj nga vende tè ndryshme tè botès dhe kjo kuptohej menjèherè nga ndryshimi i fizionomise sé mysafirève né çdo tryezè.Edhe fjalèt e shkèputura qè tè zinte veshi ,ishin né gjuhè tè ndryshme.
Cifti i ri u drejtua drejt plazhit qè ndodhej rreth 300 metra nga Hoteli i tyre e gjate rrugès shihnin vitrinat e dyqaneve tè shumtè qè po fillonin tè hapeshin né atè kohè.
Ata tè dy po flisnin pèr diellin dhe kujdesin qè duhet tè tregonin ditet e para pèr tè mos u djegur derisa arritèn né plazhin ranor .
Katia shihte me vèmendje njerèzit pèrreth dhe i tèrhoqi vèmendjen njè djalè qè ndodhej poshtè njè çadre dielli nga e majta e saj .Nxorri syzet e diellit nga çanta sepse kjo do t’a mbronte jo vetèm nga dielli ,por edhe mund tè shihte kèdo pa rènè né sy. Marsilio shkoj tè blinte gazetèn sportive sepse ato ditè ishte kampionati boteror i futbollit .Ajo pèrfitoj nga mungesa e tij dhe i nguli sytè djalit nga e majta qè po fliste né celular me dikè dhe s’e kishte mendjen tek Katia ,por e zhgènjeu pak kur djalit iu afrua njè vajzè e re dhe pa i ndèrprerè telefonaten i dha njè puthje .
Katia pati deshire te ishte midis tyre dhe te putheshin qe te tre ,por kjo ide e çuditi se tepermi ,ngaqe ishte hera e parè qè i kalonte nèpèr mendje.Menjèherè u pèrpoq tè harronte puthjen treshe dhe imagjinoj te ishte brenda né det se bashku me djalin dhe atje ne brendesi te ujit te kripur mund te shkèmbenin disa ledhatime ……

Burri i saj lexonte gazetèn prej njè ore prandaj ajo e mèrzitur ju afrua detit disi tè ftohtè né orèn 9,30 tè mengjesit ,por kjo nuk e pengoj tè bènte njè not qetèsues.
Kontakti me ujin e detit i kishte pèlqyer gjithnjè e ndihej disi e çliruar nga mendimet kur notonte.

Né fund tè javès sé parè kishin zènè shoqèri me njè çift tjetèr .Ata ishin tè martuar prej katèr vjetèsh por nuk kishin fèmijè .Katia dhe Sabrina shkonin shumè dakord dhe perfitonin nga rasti pèr tè shkuar nèpèr dyqanet anès detit ndèrsa dy burrat shkonin pèr tè pirè né Bar ose diskutonin per ndeshjet e kampionatit boteror.
Sabrina ishte shumè llafazane dhe i pèlqente tè blinte rroba tè reja vetèm se njè ditè kur bleu njè kostum te ri banjoje e ftoj Katian né dhomèn e saj .
Katia u trondit pak kur pa se Sabrina u zhvesh para syve tè saj pèr tè provuar rrobat e banjès .Ajo e kuptoj qè i pèlqente trupi i bukur i Sabrinès ,por ngeli pa fjalè kur Sabrina i tha : – Nuk e di nèse tè pèlqen ky kostum ,po tè pèqeu ta dhuroj.Provoje njè herè !
Duhet tè ishte flakè e kuqe né fytyrè kur filloj tè provonte rrobat e banjos .Ndjeu shikimin e Sabrinès mbi tè dhe kjo e vuri né siklet tè madh ,megjithèse qeshi nga habia e sikleti qè i shkaktuan fjalèt e Sabrinès – Sa tè bukur e ke gjirin !-
Qeshèn tè dyja dhe Sabrina e pèrqafoj ngohtèsisht ,por tè qeshurèn dhe pèrqafimin e ndèrpreu trokitja e derès .- E dashur ,jam unè . u dègjua zèri i nga ana e jashtme e derès .Ishte Luigji ,burri i Sabrinès .

Dy çiftet po hanin darkè bashkè ashtu siç bènin shpesh ditève tè fundit.
– A keni shkuar ndonjèherè né plazh nudistesh ?-pyeti papritur Sabrina duke habitur Marsilion dhe Katian .
-Jo. Thanè ata njèkohèsisht .
– E them kètè sepse unè dhe Luigji nesèr duam tè shkojmè né njè plazh nudistèsh e menduam t’ju ftonim edhe juve- tha Sabrina pa pikè turpi.
-Unè nuk e di tè ketè njè plazh tè tillè né kètè ishull-tha Marsilio me inat.
-Si nuk paska , kemi pyetur ,dhe do marrim njè Taxi nesèr.Plazhi èshtè né njè vend ku nuk afrohesh dot me makinè ,edhe Taksia do na lejè rreth 500 metra larg.-tha Sabrina e pastaj ishte bashkèshorti i saj qè vazhdoj .
-Jemi informuar ,èshtè vend i qetè dhe larg syve tè fèmijève ose kuriozève-
-Neve nuk na intereson aspak- tha me ton tè inatosur Marsilio.
Deri né fund tè darkès nuk foli mè askush .Kur u ndanè ,ndèrsa pèrshèndeteshin Marsilio tha me qesèndi:- Na tregoni ndonjè gjè tè bukur kur tè ktheheni nga plazhi juaj .

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.2

Tè nesèrmen né mbasdite ndèrsa ishin ulur pèr tè ngrènè njè kupè me akullore né lokalin pèrballè hotelit ,Katia dhe Marsilio panè çiftin tjetèr tè zbrisnin nga njè Taxi. Luigji dhe Sabrina sapo panè çiftin tjetèr hynè né lokal .
-Pse vetèm ju do hani akullore?- thanè ata plot hare dhe u ulèn pa marrè leje pranè Katias dhe Marsilios.
-Si jeni? Si ja kaluat sot ?-pyeti Katia sa pèr mirèsjellje.Ajo me Marsilion kishin diskutuar gjatè rreth ftesès sé çuditshme pèr tè shkuar né ate plazh tè veçantè.
-Pèr mendimin tim ishte njè ftesè pèr seks- i kishte thènè ajo Marsilios duke kujtuar pèrqafimin me Sabrinèn né dhomè.
-Nuk e di ,por s’do tè pranoja njè gjè tè tillè –ishte pèrgjigjur ai .
-Ja kaluam mirè ,u kènaqèm –tha Sabrina e vazhdoj tè tregonte disa detaje.
“Kishte tè rinj e tè moshuar ,bèmè shoqèri me njè çift 50 vjeçar ,e ndoshta vijnè pèr vizitè pas darke tek ne “
Me fjalèt e saj tè panumèrta Sabrina u spjegonte kènaqèsinè qè pèrjetohej sipas saj tè shkoje né vende tè tilla ,ku mund tè njihesha me persona pa paragjykime. “ ata pak njerez pa paragjykime qe ekzistonin ne botè ,ne qofte se ekzistojne” mendoi Katia .

Pas darke Katia dhe Marsilio dolen shetitje anès detit .Ishin disi tè turbulluar nga rrèfimi i Sabrinès dhe fjalèt e saj : Shihemi nesèr ,sepse sonte vijnè miqtè tanè per vizite ,shpresoj.”
Kishte pak pèr tè dyshuar qè tè nesermen Sabrina do t’u tregonte gjèra te tjera ,né rast se do tè kishin vizita nga çifti tjetèr qè kishin njohur midis nudisteve.

Krejt e lodhur nga orèt qè kishte notuar dhe shètitur ,Onelia kishte dèshirè tè flinte,prandaj iu lut shoqes sé saj tè ngushtè t’i ulte volumin televizorit.
Hoqi mbajtesen e gjirit per te qene mè e lire dhe u shtri .Ishte dita e dyte e pushimeve né atè ishull dhe ende nuk ishte mesuar te ecte aq shume ,ngaqè né qytetin e saj ajo perdorte shume veturen pa patur rast te mesone kèmbèt me ecje te gjata.”Jam dembelosur shumè “ mendoj Onelia dhe u pèrpoq te flinte .
Thuajse e pèrgjumur ajo dègjoj njè rènkim ,i cili dukej sikur vinte nga televizori ,por né njè moment rènkimi u dègjua mè i fort .Ateherè ajo njohu tingujt e zèrit tè shoqes sé saj ,dhe e kuptoj qè shoqja po vetkènaqej nèpèrmjet masturbimit e shtrire né krevatin e saj me syte gjysem te mbyllur drejt televizorit ose drejt tavanit.

Ato ishin shoqe prej vitesh .Onelia dhe Françeska kishin njè qèllim tè pèrbashkèt:Adhuronin burrat e martuar . Ndonèse 25-26 vjeçare né kohèn e duhur qè tè mendonin pèr tè krijuar familjen e tyre ,ato parapèlqenin tè shkatèrronin familjet e tjera .Kishin fiksim tè rrèmbenin burrat e femrave tè tjera ,edhe pse mund tè gjenin djem tè rinj ,pa gra e fèmijè .
Shkonin me burra 40-50 vjeçarè dhe asnjeherè me bashkèmoshatarè.Fatkeqèsisht né kètè hotel ishin shumica tè rinj ,por dikujt ja kishin vènè syrin .

Tè nesermen dy çiftet u takuan prapè né plazh .Nuk ishin parè gjatè ngrènies sé mengjesit pasi Luigji dhe Sabrina ishin zgjuar me vonesè.Ky ishte senjali i parè qè gjatè natès kishte ndodhur diçka .
Sabrina dhe Katia u fytèn né det duke folur pèr kostumet e banjos.-Ate qè tè dhurova unè nuk e ke veshur asnjeherè – i tha Sabrina .
– Ke tè drejte ,do e vesh nesèr .- u pèrgjigj Katia duke rikujtuar skenèn e proves sè rrobave tè banjès .Ishte turbulluar vèrtet nga ajo skenè dhe nga trupi I bukur i Sabrinès ,e cila ishte 35 vjeçe po né formè tè shkèlqyer .
Vazhdonin tè ecnin me hapa te ngadalte drejt thellesisè dhe ashtu siç parashikonte Katia ,gruaja tjetèr do t’i tregonte ngjarjet e natès sé kaluar .
– Mbrèmè erdhèn ata miqtè tanè pèr vizitè tek ne – tha Sabrina .
Katia e kishte kuptuar qè ajo donte t’i thoshte diçka tè fshehtè kur e kishte ftuar pèr t’u futur ne det tè dyja ,pa burrat ,prandaj nga kureshtja e madhe kishte pranuar me kènaqèsi.
– Pimè nga njè gotè verè dhe biseduam gjatè – tha ajo ndèrkohè qè uji i detit po mbulonte pèrherè e mè tepèr trupat e tyre .Thellèsia e ujit shtohej derisa u mbuloj edhe gjinjtè.Katia ishte 3-4 cm mè e gjatè sesa tjetra dhe pa qè Sabrina e ndèrpreu ecjen. – Qèndrojmè kètu dhe mè trego çfarè tè duash-i tha Katia me èmbèlsi.
Ajo ishte me flokè tè zeza ,sy kafe dhe tregonte disi mè e re sesa 28 vitet e saj,ndèrsa Marsilio ishte 30 vjeç dhe burrè i pashèm.
-Folèm deri vonè dhe né njè moment patèm dèshirè pèr tè bèrè seks- tha Sabrina paturpèsisht e duke vènè re dèshirèn e Katias pèr t’a dègjuar ,vazhdoj tè fliste.
-U shtrimè ne krevatin tonè ,tepèr i ngushtè pèr tè gjithè dhe filluam tè luanim e tè qeshnim qè tè katert .Nuk e di as vetè sesi u gjenda né krahet e atij tjetrit dhe filluam tè putheshim .Pas pak vure re se im shoq kishte marrè çarçafin dhe e kishte vendosur né dysheme ,ku e pashè tè bènte dashuri me atè tjetrèn .
Vazhdoj kèshtu pèr pak çaste derisa ndjeva organin e atij burrit qè mè depèrtonte – ndèrsa thoshte kèto fjalè i kishte kapur njè dorè Katias dhe pak nga pak trupat e tyre ishin afruar sé tepèrmi. Katia ndjeu dorèn e Sabrinès qè i ledhatonte vithet e mè pas gjinjtè .-U bèra pak xheloze ndèrsa dègjoja rènkimin e burrit tim ,por u qetèsova menjehere kur dègjova rènkimin e burrit tjetèr qè ishte né krahet e mij- tha ajo me zè tè eksituar.
Ishte Katia qè e ndèrpreu bisedèn dhe i largoj duart nga trupi i saj pikèrisht né momentin qè Sabrina e kishte tepruar shumè .Katia pati dèshirè tè ledhatonte flokèt bjond tè asaj ,por me shumè vèshtirèsi u pèrmbajt –Dalim nga deti –tha Katia duke iu drejtuar bregut .

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.3

Dy vajzat e bènin plazhin vetèm tre metra larg nga çiftet e lartpèmendura.Onelia ja kishte vènè syrin Luigjit tè cilin e kishte parè disa herè né hotelin e pèrbashkèt. I pèlqente sepse ishte né moshen qè ajo i preferonte meshkujt ,rreth 40 vjeç e mbi tè gjitha kishte gruan pranè ,tè cilèn ajo donte tè dèmtonte.E kishte urryer menjèherè Sabrinèn ,sapo e kishte parè .Nuk e duronte dot zèrin e saj i cili dègjohej mè sé miri né sallèn e restorantit tè hotelit e sidomos né plazh.
Luigji ishte i gjatè dhe me trup tè bukur.Linte pèr tè dèshiruar né fytyrè ,por kjo s’kishte asnjè rèndèsi pèr Onelian.Ajo donte tè realizonte diçka gjatè kètyre pushimeve verore ,ndryshe s’mund tè kishte kuptim pèr atè.
Edhe Luigji e kishte venè re interesin e saj ndaj tij dhe po bèheshin dy-tre ditè qè ai po kèrkonte rast pèr t’i hapur muhabet.
Ajo u fut né det duke e lènè Françeskèn vetèm nèn çadèr duke lexuar revistèn.
Ktheu kokèn me kujdes prapa pèr tè parè se çfarè bènte Luigji dhe me kènaqèsi pa qè ai po e ndiqte me sy .
Ai nuk e ndoqi nga pas por kur ajo po dilte e pa qè ishte ulur anès detit duke luajtur me ujin e detit.E kuptoj qè po e priste prandaj i kaloj pranè .
-Pèrshèndetje!-i tha ai.
-Pèrshèndetje!- u pèrgjigj ajo gjithè qejf .ishte hera e parè qè pèrshèndeteshin dhe me sa dukej po fillonin tè kèrkonin njohje me njèri- tjetrin.
Ajo shkoj tek ombrella e diellit pèr tè marrè peshqirin e pasi thau trupin disi ,filloj tè shètiste né breg tè detit duke u larguar nga rrezja e shikimit tè shoqes sé saj dhe gruas sé Luigjit.Ashtu siç shpresonte pas disa minutash ai e ndoqi nga pas dhe vendi ku u takuan ishte tè pakten 200 metra nga çadrat e tyre.
-Jam Luigji , gèzohem qè tè njoha!-
-Onelia, gezohem edhe unè-tha ajo gjithè qejf.
Folèn pèr disa gjèra kot pastaj ai i tha : -Kur do tè kisha kènaqèsinè tè njiheshim mè mirè ?- Unè pasnesèr iki qè kètu ,prandaj nuk e di .- tha ajo me qetèsi .
-Edhe unè iki pas tre ditèsh kèshtu qè duhet tè nxitojmè- tha Luigji.
-Nxitohemi ,e pèr çfarè ? –tha ajo disi e fyer .
Ai u pèrpoq t’i mbushte mendjen qè kènaqèsia e tè qèndruarit sé bashku nuk èshtè e zakonshme etj etj. Kuptohej qè fliste e gènjente njèlloj si gjithè dashnorèt “mjeshtra”.
Pas shumè pèrpjekjesh ai e bindi tè shiheshin né mbrèmje rreth mesnatès né plazh ,dhe kèshtu do tè ndodhte.

Sabrina e kishte kuptuar qè Luigji po bridhte pas ndonjè femre ,pèrndryshe s’mund tè shpjegohej qè ai s’po dukej mè .Gjatè kohès qè ai mungonte ajo kishte biseduar me Marsilion dhe Katian ,pa e shprehur inatin qè i shkaktonte mungesa e gjatè e Luigjit.

Né mbrèmje Luigji doli vetèm nga Hoteli dhe iu drejtua plazhit ranor.
Bashkèshortja e tij qèndroj né hotel sé bashku me Katian dhe Marsilion.Ishin ulur si zakonisht tek lokali pèrballè hotelit dhe po pinin ,pije alkoolike.
Luigji ndihej disi né siklet qè po shkonte né njè takim me njè femèr tjetèr .Nuk kishte asnjè motiv pèr tè bèrè kètè ,ngaqè gruaja e tij ishte shumè e ngjashme me atè dhe kishin patur sé bashku takime me çifte tè tjerè pa krijuar aspak xhelozi ndèrmjet tyre .vetèm se kèsaj here ai po shkonte nè njè takim ,fshehurazi .
Ajo erdhi 15 minuta me vonesè ,sikur tè donte t’i jepte sa mè tepèr rèndèsi vetvetes. Filluan tè shètisnin gjatè bregdetit dhe me sy po kèrkonin njè vend tè pèrshtashèm pèr tè qèndruar né intimitet.
Nuk zgjati shumè dhe ai iu lut tè uleshin pak tek stolat aty pranè.Atje u puthèn pèr herè tè parè dhe tè ndihmuar nga errèsira u fshehèn pas disa luleve tè mèdha pèr tè bèrè dashuri .Ishte ajo qè nxorri nga çanta e vogel prezervativin,dhe né mènyrè prej vajze eksperte ia vendosi tek vendi i duhur.
Onelia pati dèshirè qè ai moment mos tè mbaronte kurrè.Iu duk shumè i veçantè Luigji me pèrvojèn e tij tè rrallè .Asaj ju duk sikur ishte hera e parè qè pèrjetonte kaq kènaqèsi ,ndoshta ngaqè e kujtonte mè mire sesa herèt e tjera,tè cilat i dukeshin kujtime tè largèta .

Kur Luigji u kthye né hotel gruaja e tij nuk ndodhej né dhomè .U habit shumè pèr kètè por u pèrgatit tè flinte sa mè shpejt kèshtu qè kur tè kthehej ajo ,nuk mund t’i kèrkonte llogari se ku kishte qenè .

Katia ,Marsilio dhe Sabrina po kalonin momente tè kèndshme né dhomèn e tyre.
Meqenese Sabrina e pati kuptuar qè bashkèshorti i fshihte diçka ,kishte zbritur né katin e dyte ku ndodhej dhoma e miqve te saj .
Dy femrat flisnin ndèrsa Marsilio shikonte njè film ,pastaj Sabrina kishte hequr bluzèn me mèngè tè shkurtera ngaqè bènte nxehtè sipas saj .Per çudi edhe Katia kishte bèrè tè njèjtèn gjè ,pa e habitur aspak tè shoqin deri né atè moment ,i cili i hoqi pèrfundimisht syte nga ekrani i televizorit vetèm kur me bisht tè syrit pa se dy femrat po ndihmonin njera tjetren pèr tè hequr mbajteset e gjirit .
Ai nguli sytè me habi dhe e kuptoj qè “temperatura “ ishte rritur sé tepèrmi kur pa dy femrat tè ledhatonin gjinjtè e njera tjetres.
Ngeli i mahnitur kur pa se buzet e Sabrinès “pushtuan” gjirin e gruas sé tij ,por kur Katia bèri tè njèjtin veprim ,mahnitja u shnderrua né eksitim ,deshire ,epsh dhe Zjarr!
Sikur ta kishin bèrè me fjalè dy femrat shkuan drejt tij dhe e mbuluan me puthje .
Pas kèsaj eksitimi u shtua nè kulm kur ai depèrtoj nga mbrapa gruan e tij ndèrsa ajo ishte pèrkulur dhe e kishte kokèn nè mes tè kèmbève tè Sabrinès .
Kèsaj here ishte jo vetèm eksitim ,por edhe ekstazè .
Edhe Katia dukej se po çmendej nga kènaqèsia kur ndjeu lèngun e ngrohtè tè burrit tè saj mbi shpinè dhe tek vithet.
Marsilio e dinte qè kjo ishte njè nga dèshirat e mèdha tè gruas sé tij ,prandaj s’mund tè mos i dhuronte atè pak “ lèng” ,ndonèse ishin pèr here tè pare tre ,e jo dy.Pas nje pushimi te shkurter dy femrat filluan perseri te putheshin e ledhatoheshin dhe Marsilio nuk mund tè duronte me tej.Nuk I kishte ndodhur asnjehere te ishte aq I eksituar dhe filloj te masturbonte ,megjithese ishin gojet e dy femrave qe I dhane “goditjen” finale ! Ato e kishin nderprere lojen e tyre lesbo dhe e kishin futur ate ne mes e pastaj here njera e here tjetra I bene nje orale ……Marramendese !

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.4

Burri I Sabrinès flinte kur ajo hyri nè dhomè .Ishte ora tre e gjysem tè natès dhe ajo donte tè flinte ,megjithèse donte tè lahej pèr tè hequr nga trupi I saj djersen dhe aromen qe I kishte lènè nè trup buzet dhe gjuhèt e çiftit tjetèr.

Ajo kishte bèrè pèr here tè pare seks tè pazakonshèm vetèm pèr t’I bèrè qejfin burrit tè saj .Ishte ai qè I kishte propozuar tè vendosnin njoftime nèpèr gazeta pèr t’u njohur me çifte tè tjerè .
Pèrvojat e para kishin qenè zhgenjyese ,pèr shkak tè xhelozisè ,por pastaj ajo ishte mèrzitur disi duke kryer marrèdhènie me tè njèjtin burrè e kishte filluar t’I pèlqenin takimet me çiftet e tjerè ,derisa nè disa momente ndjente shumè nevojèn psikologjike tè bènte patjeter shkèmbim partnerèsh.

Ajo shkoj tè lahej nè banjè dhe atje nèn rrjedhjen e ujit tè dushit filloj tè mendonte mbi marrèdhènien e kryer me Katian e Marsilion .I erdhi keq qè kishte tradhtuar pèr here tè pare fshehurazi bashkèshortin ,por e imagjinonte qè edhe ai kishte kryer pak a shumè tè njèjtèn gjè .Me cilèn femèr ?
U mendua pak dhe e imagjinoj qè kishte qenè Onelia .Disa herè kishte vèrejtur shikimet e saj bezdisèse ,ateherè mendoj sesi mund tè hakmerrej .

Sapo doli dielli çiftet shkuan sè bashku nè plazh.
Atje Sabrina filloj tè shikonte me kèmbèngulje Onelian e cila dukej disi mè indiferente sesa nè ditèt e tjera kundrejt çadres se tyre.
Nuk dinte si tè hakmerrej e megjithatè ndèrsa mendonte I kaloj disa here Onelias pranè ,edhe kur ajo ishte nè det .Sabrina pati deshire t’I afrohej e ta mberthente per fyti por pastaj edhe me teper ndjeu deshiren per t’I shkulur floket .Nuk beri asnje nga te dyja ,prandaj kur dilte nga deti e kuptoj qe kishte humbur ndaj asaj tjetres.

Si zakonisht nè atè orè tè vonè Ivana ndihej tepèr e lodhur .Sezoni turistik ishte thuajse nè kulmin e tij dhe hoteli ishte plot me turistè .
23 vjeçe ,bionde me sy te kalter ajo terhiqte vemendjen e shumices se personave qe e shihnin .Kishte lindur nè Evropèn lindore dhe tiparet e saj prej sllaveje ishin tepèr tè theksuara .Kjo e bènte mè tèrheqèse pèr sytè e tè tjerève ,qè ishin shumica perèndimor .
Flinte nè njè dhomè tè vogèl tè tè njèjtit hotel me personazhet qè pershkruam
mè lart

Dhe ishte punonjèsja mè e preferuar e punèdhènèsit tè saj .Punonte jashtèzakonisht shumè e kryente gjithçka .Qé nga ora 6 e mèngjesit deri nè oren 22 nuk pushonte nga puna .Fillonte me pèrgatitjen e mèngjesit ,pastrimin e sallès ,ndihmonte nè kuzhinè e kèshtu me rradhè pa patur kohè as merrte frymè.
Nuk ishte e lehtè pèr atè tè pèrballonte jetèn qè bènte dhe ndiente boshllèkun qè I krijonte mungesa e marredhenieve seksuale .
E kèrkonin shumè burra e djem ,por s’gjente kohè tè lirè dhe lodhja e madhe e pengonte te kalonte naten me meshkuj.
Ditève tè fundit kishte njohur njè djalè qè ndodhej nè hotel me njè grup shokèsh .
Ndèrsa pèrpiqej tè flinte e mendonte atè dhe iu kujtua ftesa e tij pèr tè dalè bashkè nè mbrèmje .Nuk I ishte ndarè njè minutè atè ditè dhe nuk dinte si t’I shmangej.
Ishte frikèsuar kur ishte gjendur nè ashensor vetèm me tè dhe ai I lumtur kishte bèrè ftesèn e paturpshme : “Eja nè dhomèn time !” .Ajo kishte ngelur pa fjalè dhe e kishte hapur sytè e çuditur .Pèr fat tè mirè ashensori ndaloj dhe ajo e dinte qè duhej tè dilte duke e lènè djaloshin brenda .

Ishte dita e dytè qè ai nuk I ndahej dhe nè mbrèmje ajo I tha .-Dakord ,dalim shetitje sonte – vetèm se ishte penduar menjèherè kur kishte parè fytyrèn idiote tè atij tjetrit tè ngèrdheshej si fitimtar .

Pas shètitjes ata u kthyen nè hotel dhe Ivana mezi mbahej nè kèmbè .Krejt e pèrgjumur ajo I tha atij qè donte tè shkonte pèr tè fjetur ,pa dègjuar lutjet e tij tè pafundme ; “ qendro me mua “ “ mos mè ler vetèm” “dua tè pyth syte e tu magjik” etj .Vetèm se e preku mjaft shprehja e tij : Do tè doja tè rrija edhe pak me ty sepse sikur ne tè dy tè qendronim sè bashku ,edhe njè shikim do vlente mè tepèr sesa njè mijè puthje “ ,Ajo qeshi lumturisht .Sigurisht qè I kishte thènè fjalè tè bukura ,tè cilat ai tjetri kushedi se ku I kishte dègjuar ose lexuar e megjithatè krijuan tek ajo njèfarè simpatie pèr atè tipin qè po I merrte frymèn me atè vardisjen e tij thuajse tè dhunshme . – Unè nuk jam vajzè … ,- ajo e mendua pak dhe pastaj siç duket gjeti fjalèn e duhur – e pèrdalè ,dua tè them qè unè shkoj vetèm me atè qè dashuroj- .Kèto gjèra thoshin kur po ecnin nè korridorin e gjatè tè hotelit derisa ajo ndaloj dhe hapi derèn e dhomès tè saj . :Ajo hyri brenda ndèrsa ai vazhdonte tè qèndronte tek dera duke iu lutur tè futej brenda .
-Unè e di qè ti nuk je aspak e pèrdalè ,pèrkundrazi ,por nè disa momente jam I bindur qè ne njerèzit bèjmè mirè t’I lejojmè vetes disa momente tè kèndshme,ngaqè kemi nevojè .Nuk èshtè fjala tè tregohemi pa moral ,por vetè bota ku ne jetojmè nuk èshtè gjè tjeter vetèm se njè shthurje qè zgjat prej mijèra-mijèra vjetèsh” . Ajo nuk donte mè justifikime tè tjera ,prandaj e ftoj tè hynte.

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.5

“ Sa llafe qè ka ky tipi “ mendoj ajo .
Ajo ndezi televizorin dhe shkoj tè kèrkonte diçka né dollapin e teshave ,e mè pas hyri né banjè duke i thènè atij pa kthyer kryet. “ Mè prit 5 minuta”
-Sigurisht – mos u nxito aspak – u pèrgjigj ai .

Kaluan tè paktèn dhjetè minuta derisa Ivana doli nga banja .
Ishte e veshur vetèm me mbathje e mbajtèse gjiri ngjyrè blu dhe çorape tè zeza te gjata qè i mbulonin edhe pjesèn mè tè madhe tè kofshève .
Ai e pa i mahnitur bukurine e saj dhe pa folur fare e ngriti né krahet e tij pèr disa çaste dhe e lèshoj èmbèlsisht mbi shtrat.As ajo s’foli dhe nuk kundèrshtoj puthjet qè i bèri ai tek qafa,veshèt ,syte .Papritur ai foli; -Tè adhuroj ! çmendem pas teje!-
Kèto fjalè e rritèn sé tepermi dèshirèn tek ajo ,prandaj pranoj me shumè qejf puthjen e tij tek buzèt .Ishte ajo qè hapi gojèn e para dhe nxorri pak gjuhèn duke kèrkuar gjuhèn e djalit .Dy gjuhèt u bashkuan shpejt pèr tè kryer njè puthje tè stèrgjatè franceze.
Iu bè qejfi kur pa se ai nxorri nga portofoli prezervativin dhe pasi lejoj qè ai t’i puthte gjoksin ,ia morri nga dora prezervativin dhe ja vendosi me duart e saj .Djali ngeli pak i stepur por tashmè ishte ajo qè kontrollonte situatèn .Me njè dèshirè tè paparè ajo i kèrceu sipèr dhe filloj tè shtèngonte dhunshèn midis kèmbève tè saj ,organin gjenital tè atij .Ajo e nderpreu papritur “vallezimin” mbi djalin dhe u afrua drejt fytyres se tij duke i afruar pubisin te goja .Ai nuk pertoi tè nxirrte gjuhen e tij dhe me disa lepirje e thithje te shpejta e lagu krejt organin femeror te asaj , ajo u kenaq shume nga perkedhelja dhe orgazma qe perjetoj ,falè gjuhès sè djaloshit.Edhe buzet e djalit qe i shtrenguan èmbèlsisht klitorin ishin vendimtare per orgazmen qe ajo arriti ,ndersa ledhatonte floket e djaloshit.
Sikur te donte t’a falenderonte ajo u rikthye ne pozicionin e meparshem per t’i “Rrèmbyer “ perseri organin gjenital mashkullor midis kofsheve te saj.Me egersine qe shkakton eksitimi i tepert ajo e shtrengonte me buzet e saj te poshtme ,vetem se me keqardhje degjoi renkimin e atij qe mbaroi pikerisht ne momentin qe s’duhej .Ne fund te fundit disa momente perfundojne shpejt ,pavaresisht nga deshirat njerezore.
Pas pak ata filluan te benin prape dashuri ,por ajo nuk e puthi sepse gjate pushimit ai kishte pire cigare dhe ajo nuk e duronte dot eren e duhanit.
Ajo e harroj lodhjen nga oret e gjata te punes e vazhdoj te levizte me zhdervjelltesi duke e vene ne veshtiresi djalin i cili dukej sikur po merrte fryme me veshtiresi .
Kushedi pse asaj iu kujtua ish i dashuri i saj ne atdhe .Ndoshta ngaqe ai me permasat e tij jo te medha i shkaktonte kenaqesira te èmbla,madje edhe ate me te veshtiren per t’u realizuar nga shumica e femrave;orgazmen gjatè depertimit nè …. .Ndryshe nga ky i fundit me organ gjenital te madh ,ai tjetri ne atdhe me organin e tij modest i jepte emocione tè èmbla gjatè marredhenies.Nè disa raste meshkujt e ” mèdhenj” i shkaktonin dhimbje ,por nè disa raste te tjera kjo i dukej shume eksituese …. ,ndonese ne keto raste kishte nevoje per gjuhen ,lepirjen e tyre per te mberritur ne piken kulmore.

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.6

Nuk ishte penduar aspak per naten e meparshme .Ai tipi edhe pse nuk i pelqente

shume e ishte shume i bezdisshem, ne krevat ishte prezantuar mire.I kishin pelqyer fjalet e tij e do te kishte hedhur bast me cilindo qe ai ishte ose gazetar apo poet ,por nuk e kishte pyetur per zanatin qe bente.Ajo e dinte qe zakonisht djemte genjenin ne keto raste per t’u mburrur perpara vajzave ,prandaj do te ishte e kote kjo pyetje.I pelqeu ta imagjinonte gazetar –poet dhe kjo mjaftonte ,ngaqe ne keto raste e verteta nuk hynte aspak ne pune .
Dita e punes iu duk me e lehte dhe shume e pelqyeshme sepse ajo nderkohe po shihte me vemendje klientet e hotelit ,ngaqe tani donte t’i jepte vetvetes emocione te reja .Habitej edhe vet sesi nuk u ishte pergjigjur burrave te shumte qe i vardiseshin, te pakten me ndonje buzeqeshje intriguese per te luajtur me ta .Ketej e tutje do tallej me te gjithe dhe kur t’i pelqente dikush do tè perpiqej te argetohej sadopak .
Qysh diten e pare te punes pronari i Hotelit i kishte ngulur syte plot zjarr dhe disa here i kishte bere komplimente .Ai ishte nje 50 vjeçar i thinjur ,jo i bukur dhe dukej sikur kishte frike nga gruaja e tij e cila komandonte te gjithe me shume egersi .I vinte pak keq per ate kur shihte sesi i perulej bashkeshortes se tij .Ajo e fyente perpara te gjitheve .
Ivana ate dite fill pas nates se seksit me gazetarin-poet ishte shume e sjellshme me punedhenesin e saj ,madje i buzeqeshi disa here ne menyre djallezore.Ai nuk i ndante syte ,kishte ne syte e tij njefare dalldisjeje te mjere .
“ Neser kur te futem ne zyren e tij per te marre rrogen do flas pak me te” mendoi Ivana.E dinte qe bashkeshortja e shefit nuk futej shpesh ne zyre ,pasi ajo e kalonte kohen ne kuzhine ,korridore duke kontrolluar nese punetoret po pastronin ose gatuanin etj dhe nuk i pushonte goja duke dhene urdhera .
Kur po kthehej ne darke ne dhomen e saj gjeti tek dera “gazetarin-poet” qe po rrinte si hu gardhi .
Ajo i tha qetesisht “Nuk e dija qe ishe kaq i ngjitur :largohu tani se s’ta kam qejfin”.U fut ne dhome e mbylli deren pa e pare ne sy ate .U çudit sesi ai nuk i tha asnje fjale dhe ndjeu hapat e tjetrit neper korridor tek largohej .

Shefi e priste ne zyre siç bente zakonisht ne diten kur jepte rrogat .
Ajo u ul perballe tij e ai filloj te numeronte parate pa e pare ne sy .
– Dua t’ju them diçka – tha Ivana kur ai i zgjati parate dhe letren ku duhet te hidhte firmen .
– Si jo ,urdhero fol – i tha punedhenesi me miresjellje .
-Do te doja t’ju lutesha te me ngrinit rrogen sepse … -Kam nevoje per …. _ajo nuk dinte se çfare te thoshte dhe shefi sikur ta kishte imagjinuar gjithçka ,foli.
-Te kuptoj shume mire Ivana ,ti ke nevoje te blesh rroba te reja ,kepuce sepse keshtu do shfaqej me se miri bukuria jote- I tha shefi papritur .
Ai nxorri disa kartmonedha nga kasaforta dhe ia zgjati asaj .
-Keto mbaj per vete ,ndersa sonte do te le tek dera disa dhurata .Kur te trokas hape deren ngaqe do jem une .Do vij sa per te lene dhuratat e mia –
Iku nga zyra e gezuar .Burrat po fillonin te binin ne lojen e saj .Persa i perkiste rroges i kishte dhene me ne fund ate qe meritonte ,pas rroges se ulet qe i jepte fillimisht .

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.7

Mezi po priste oren e mbremjes kur ai duhet te trokiste ne deren e saj .Iu duk sikur ai po vonohej shume dhe pa oren qe shenonte 22,25 .Rreth ores 23 dikush trokiti tek dera dhe ajo kerceu vrullshem nga shtrati .Hapi deren dhe gjeti njè kuti tek dera te vendosur mbi dysheme.Siç dukej ai kishte lene pakon dhe ishte larguar pa pritur qe ajo te shfaqej tek porta .
Me shpejtesi hapi pakon e vogel dhe u habit kur pa brenda saj kepuce me take te larte ,nje parfum dhe nje varese ari .Ende me befasuese ishte letra qe gjeti brenda kutise . Midis te tjerash shkruhej “ Me lejo ndonje mbremje te rri prane teje dhe te ledhatoj kembet e tua “ . “ Kembet e mia!!!!” tha me vete ajo .
“ç’hynin kembet ne pune !?”
“I kam adhuruar kèmbèt e tua sapo tè pashè ,do me pelqente te mbathje keto kepuce dhe te luaja me pare me kepucet e pastaj me kembet ,te cilat dua t’i puth “
shkruante shefi .Letra ishte e pafirmosur dhe e shkruajtur ne kompjuter ,kuptohej qe ai nuk donte te linte shume “shenja” .

Ivana nuk e priste kete gje kaq shume te veçante e megjithate ajo e ftoj ne dhomen e saj shefin pas disa ditesh .
-Pse nuk ma ke thene me pare ?- pyeti ajo kur ai u ul ne karrige .- Me vinte turp – tha shefi dhe i shihte kepucet qe ajo kishte mbathur enkas per ate .
Edhe mbathjet I kishte veshur te zeza sipas kerkeses se tij,ndersa trupin ia mbulonte nje kanatiere e holle ngjyre e verdhe.
Nuk dinin nga t’ia fillonin ,ajo priste te levizte ai I pari dhe me ne fund kjo ndodhi.Shefi filloj te puthte kepucet e saj e lepinte takat e larta e kjo skene zgjati per minuta te tera derisa ai i hoqi njeren kepuce e nisi te puthte kemben e lakuriqte. Kuptohej lehtesisht qè ai po kenaqej shume ,nga menyra sesi renkonte ,I cili ndryshoj shume kur ai I thithi gishterinjte e kembes .Ivana qendronte e shtrire me syte mbyllur disi e pergjumur nga kjo çudi e rralle , pa pike kuptimi ,dhe as qe I beri pershtypje kur ai ai nisi te dridhte shtratin nga levizjet e tij te shpejta ,por tundja e krevatit mbaroj shpejt dhe Ivana e kuptoj qe ai kishte perfunduar se masturbuari ndersa I puthte shputen e kembes . Ajo u ngrit ne kembe dhe shkoj te lante kemben qe ai I kishte lepire e thithur duke I lene teper peshtyme tek gishtat .
Kur u kthye ai ishte larguar dhe nuk i beri pershtypje largimi i tij .Me shume pertese ndèrroj çarçafet e krevatit tè cilat ai kishte njollosur me djersen dhe “lengun” e tij .
“ Nuk e kuptoj pse nuk I ben me gruan e vet keto gjera” mendoi Ivana e meqenese e dinte qe s’mund te kishte pergjigje per kete, ja futi gjumit .

Pronari i lokalit jetonte dite te lumtura .Me ne fund po realizonte fantazine e tij te fshehte me femrat .Prej vitesh provonte shume dashuri per kembet e femrave dhe fati e kishte ndihmuar te njihte Ivanen .Asnjehere nuk kishte mundur t’ia thoshte gruas se tij kete gje ,ngaqe kishte frike qe ajo s’do e kuptonte.Nje here ndersa i puthte kofshet kishte zbritur poshte per ti puthur gjasme pa dashje shputen e kembes por ajo e kishte nderprere : “ çfare ben ! Nuk te vjen per te vjelle nga era e kembeve ?” i kishte thene ajo duke mos i lene shprese per me teper.

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj. e fundit

Nuk po i mbaronin befasite Ivanes .Mbremjen e kaluar i kishte sherbyer atij çiftit te cilet ishin shume te sjellshem dhe ne pamje te pare dukeshin nje çift i dashuruar .Kishte mbetur pa fjale kur shefi i saj i kishte treguar me pak fjale deshiren e mikut te tij . “ Dua te ma kenaqesh shokun tim ,perndryshe do te ndjek nga puna “ i kishte thene ai plot autoritet .
Pikerisht ai shefi i saj qe i lepinte kembet ishte bere kaq burreror sa ta kercenonte deri tek pushimi nga puna .
“ Neser dua pergjigje” i kishte thene punedhenesi dhe dukej sikur nuk tallej aspak .
Ajo ndihej ne nje udhekryq te rrezikshem .Duhet te rrihte me shkop gome nje burre sepse ai donte te ndihej si Qen .
“Emocione qeni “ mendoi ajo .
Ne te vertete ajo ishte njohur me disa djem te rinj ne Hotel dhe po mendohej se me cilin te kalonte nje nate pasionale .Nuk po arrinte te merrte nje vendim por ishte njeri i cili sikur i afrohej kerkesave te saj .
Ajo donte te bente seks te vertete dhe jo rrahje qensh ose macesh .

Kishte pranuar te shkonte me inxhinjerin ne nje apartament ne periferi .Shefi i saj i kishte dhene gjysem dite pushim me qellim qe te shkonte me inxhinjerin.
-Ne kete shtepi organizoj takime te fshehta- i tha inxhinjeri kur hyne brenda.
-Gruaja ime nuk di asgje per kete dhe ky eshte sekreti im me i madh –thoshte inxhinjeri ndersa nxorri nga nje valixhe “ mjetet “ e punes .
Shkopi i gomes ishte i holle dhe i gjate jo me teper sesa nje meter ,ndersa “mjeti” i dyte ishte nje litar .
“ Kete do ta lidh ne qafe dhe ti terhiqe pak,por me kujdes .Une do qendroj ne gjunje dhe ti me godit me bastun ne shpinè “ .
Pa u zgjatur shume ajo filloj nga “Puna” te cilen e kreu me se miri per shkak te inatit qe kishte me shefin e saj dhe urrejtjes ndaj ketij burri qe donte te luante rolin e qenit . Pikerisht ashpersia e saj i pelqeu se tepermi inxhinjerit duke e zhgenjyer e habitur Ivanen .Ajo pati menduar qe ai do merzitej nga sjellja e saj ,perkundrazi ishte vrazhdesia e saj qe e beri burrin te lumtur .

Ishte nata e fundit per Katian dhe Marsilion ne ate hotel .Te nesermen do ktheheshin ne shtepi dhe do t’u mbeteshin kujtime te rralla nga keto dite pushimesh .Ne ato dite te nxehta te stines se verès kishin bere gjera te çuditshme e per kete dukej sikur nuk ishin penduar aspak .Edhe pse nuk ja thonin njeri-tjetrit nata e seksit me Sabrinen kishte qenè kulmi i ekstazes .E kujtonin fshehurazi qe te dy me shume èndje dhe sigurisht kete kishte ne mendje Marsilio kur filloj te puthte e lepinte krejt trupin e bashkeshortes se tij .Ndoshta edhe ajo po imagjinonte puthjet e èmbla me ate femren tjeter kur i hipi persiper dhe filluan te benin nje marredhenie orale ,te ashtuquajturin pozicioni 69 !

Ishin dite te nxehta te stines se veres .Njerezit per arsye te panjohura ishin leshuar drejt marredhieneve te pazakonshme seksuale .Ndoshta nuk ishte gje tjeter ,veçse vazhdimi i nje “Rruge” te nisur nga njerezimi qysh ne lashtesi ,rruge e cila ndèr shekuj here ishte nderprere ,here rifilluar por asnjehere e mbyllyr krejtesisht .
Kjo “ rruge” eshte ende e pakalueshme per shumicen e njerezve edhe sot, dhe do te vazhdoj keshtu per nje kohe te papercaktuar ,ngaqe edhe “kalimi” neper kete “Rruge” eshte ne disa raste i pamundur,i panevojshem ose pa vlere.

FUND
[/wp-like-locker]
Show More

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button