VIP

Ndahen perfundimisht Blero dhe Teuta Krasniqi, ja fakti (VIDEO)

Blerim Muharremi i njohur si Blero sapo ka lansuar projektin e ri, videoklipin e këngës “N.U.N”. Kenga e punuar nga Imagine Film dhe me tekst te “Chipsit”, si duket i eshte kushtuar Teuta Krasniqit, bashkeshortes se Bleros. Tashme per Teuten dhe Bleron flitet hapur sikur jane ndare.
bleroteuta

Ata e kane një vajze te quajtur Tara. Teksti flet per nje dashuri te humbur dhe per fajin…

Ndersa kengetarja dhe modelja, Aferdita Dreshja ne profilin e saj ne Instagram e ka postuar kengen e Bleros dhe nje mbishkrim interesant.
“Jo vetem kenge fantastike!!! Por vajza me kete kenge kuptuam qe Blero Muharremi prej sot eshte Single (beqar)!! Ne sulm beqaret… Good Luck my friend”, ka shkruar Aferdita.

Tags
Show More

Artikuj te ngjajshem

Close