s 1 Milion Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 1 Milion

Facebook ka 1 milion reklamues

Facebook ka 1 milion reklamues

Facebook ka arritur në 1 milion reklamues, dhe kjo shifër sinjalizon se rrjeti social është bërë një kanal tashmë “tradicional” për reklamat e bizneseve të vogla dhe të mesme. Në… Read more »

I fitoj 1 milion euro per kete levizje te barkut (Video)

I fitoj 1 milion euro per kete levizje te barkut (Video)

[wp-like-locker][/wp-like-locker]  

Per një foto Kim Kardashian dënohesh 1 mln dollarë

Per një foto Kim Kardashian dënohesh 1 mln dollarë

Kim Kardashian do të festojë si kurrë më parë gjatë kësaj fundjave në New York City, por producentët e shout të saj të realitetit po mundohen ta mbajnë atë të… Read more »