s 1 ton Archives | www.Zemra.Org
List/Grid

Tag Archives: 1 ton

Itali, sekuestrohet 1 ton drogë në skafin që vinte nga Shqipëria

Itali, sekuestrohet 1 ton drogë në skafin që vinte nga Shqipëria

Autoritetet italiane sekuestruan një sasi të konsiderueshme lëndë narkotike të llojit marihuanë, që dyshohet se vinte nga Shqipëria dhe arrestuan katër shtetas shqiptarë. Operacioni i policisë italiane u krye në… Read more »